‎اعدام در ملأ عام در شهرستان مه ولات “استان خراسان رضوی”

چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۷-۱۵-IranSOS- بامداد امروز چهارشنبه “م.ع.ق” به اتهام “زنای به عنف” در شهرستان مه ولات “استان خراسان رضوی”در ملاء عام به دار آویخته شد. به گزارش هرانا به نقل از تارنمای سیمای مه ولات، بامداد امروز چهارشنبه “م.ع.ق” به اتهام زنای به عنف به دار آویخته شد.

ادامه خواندن “‎اعدام در ملأ عام در شهرستان مه ولات “استان خراسان رضوی””

‎ده سال حبس به اتهام اجتماع و تبانی؛ گزارشی از وضعیت زندانی سیاسی اکبر امینی

‎چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۷-۱۵-IranSOS- با گذشت بیش از دو سال از بازداشت و زندانی شدن اکبر امینی ارمکی، زندانی سیاسی بند ۳۵۰ اوین، هنوز تکلیف حکم قطعی وی نامشخص است. به گزارش هرانا، پس از آن که در بهمن ماه سال ۱۳۹۳ اکبر امینی برای دومین بار و در زندان به ۵ سال حبس محکوم شد، وکلای وی ضمن تجدیدنظرخواهی خواهان تجمیع جرائم وی شدند که هنوز نتیجه این درخواست مشخص نشده است.

ادامه خواندن “‎ده سال حبس به اتهام اجتماع و تبانی؛ گزارشی از وضعیت زندانی سیاسی اکبر امینی”

‎گزارشگران بدون مرز به سران رژیم ایران: روزنامه‌نگاران زندانی را آزاد کنید

‎چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۷-۱۵-IranSOS- سازمان “گزارشگران بدون مرز” آزادی روزنامه‌نگاران زندانی در ایران را خواستار شد و عنوان کرد که به دنبال احراز شدن توافق هسته‌ای، از جمهوری اسلامی انتظار می‌رود به آزادی عقیده و بیان در کشور احترام بگذارد. به گزارش هرانا، سازمان گزارشگران بدون مرز می‌گوید حال که ایران با قدرت‌های بزرگ به توافق هسته‌ای رسیده است، جامعه بین‌المللی باید از جمهوری اسلامی آزادی فعالان رسانه‌های جمعی را خواستار شود.

ادامه خواندن “‎گزارشگران بدون مرز به سران رژیم ایران: روزنامه‌نگاران زندانی را آزاد کنید”