‎متن کامل برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)

سه‌شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۷-۱۴-IranSOS- سرانجام پس از ۱۳ سال و چهار ماه طولانی‌ترین مذاکرات و مساله سیاسی و بین‌المللی میان ایران و کشورهای غربی خاتمه یافت و دو طرف بر سر یک “برنامه جامع اقدام مشترک” به توافق رسیدند. به گزارش (ایسنا) با توجه به اینکه متن اصلی به طور مستمر در دست مذاکره و تحول بوده است، این ترجمه فارسی ممکن است در برخی موارد از دقت کافی برخوردار نباشد و متن انگلیسی مبنای عمل خواهد بود.

ادامه خواندن “‎متن کامل برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)”

‎بابک زنجانی هم لغو تحریم شد!

سه‌شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۴ -۲۰۱۵-۰۷-۱۴-IranSOS- متن برنامه جامع اقدام مشترک بین ایران و ۱+۵ که به تازگی منتشر شده است، شامل اسامی تعداد بسیاری از افراد و شرکت‌هایی است که از تحریم درآمده‌اند. به گزارش (ایسنا)، در این فایل منتشر شده از صفحه ۷۳ تا صفحه ۱۱۳ به اسامی افراد و شرکت‌هایی اشاره شده که براساس توافق جدید از تحریم بیرون می‌آیند.

ادامه خواندن “‎بابک زنجانی هم لغو تحریم شد!”

بیانیه فدراسیون درارتباط با مذاکرات اتمی ومعضل نقض حقوق بشردرایران

سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۷-۱۴-IranSOS- گفتگو با عبدالکریم لاهیجی، رییس فدراسیون بین المللی جامعه های حقوق بشر
رادیو بین المللی فرانسه (رحمت قاسم بیگلو) در برنامه زمینه‌ها و دیدگاه‌ها گفتگویی با عنوان «با سخت جانی یکی دو مشکل، کم وبیش گره ای، مذاکرات اتمی ایران و ۱+۵ همچنان ادامه دارد» در باره مذاکرات هسته ای ترتیب داده بود که در بخشی از آن هم آقای لاهیجی، رییس فدراسیون بین المللی جامعه های حقوق بشر، در باره جنبه مربوط به حقوق بشر سخن گفته است.

ادامه خواندن “بیانیه فدراسیون درارتباط با مذاکرات اتمی ومعضل نقض حقوق بشردرایران”