‎خاتمه اعتراض کارگران مس سرچشمه در تهران

‎‎سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۸-۱۹-IranSOS- در چهارمین روز حضور گروهی از کارگران پیمانکاری مس سرچشمه در تهران، تجمع اعتراضی این کارگران باوعده وصول خواسته‌های صنفی‌شان خاتمه یافت. این کارگران در تماس با ایلنا گفتند با وعده‌ای که از سوی یکی از معاونان وزیر صنعت، معدن و تجارت به آنها داده شده است از ساعتی پیش به اجتماع چهار روزه خود در تهران خاتمه دادند.

ادامه خواندن “‎خاتمه اعتراض کارگران مس سرچشمه در تهران”

‎بخشش یک محکوم به اعدام پای چوبه دار

سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۸-۱۹-IranSOS- مدیر زندان مرکزی قزوین از بخشش یک محکوم به قصاص در حین اجرای حکم اعدام از سوی خانواده مقتول خبر داد. به گزارش هرانا به نقل از اداره کل زندانهای استان قزوین، محمودترابی مدیر زندان مرکزی با اعلام این خبر گفت:

ادامه خواندن “‎بخشش یک محکوم به اعدام پای چوبه دار”

‎اعدام در ملاء عام دو زندانی در زنجان

سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۸-۱۹-IranSOS- حکم اعدام دو متهم به “تجاوز به عنف” صبح امروز در ملاء عام، در شهر زنجان اجرا شد. به گزارش هرانا به نقل از دادگستری کل استان زنجان، دادستان عمومی و انقلاب زنجان گفت: “متجاوزین به عنف سحرگاه روز سه شنبه مورخ ۹۴/۰۵/۲۷ در ملاء عام به دار آویخته شدند”.

ادامه خواندن “‎اعدام در ملاء عام دو زندانی در زنجان”

‎اعدام یک زندانی در شیراز

سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۸-۱۹-IranSOS- یک متهم به جرائم “مواد مخدر”، در زندان عادل آباد شیراز به دار آویخته شد. به گزارش هرانا به نقل از فعالین بلوچ، صبح روز یکشنبه ۲۵ مرداد “عمر پرستنده خیال” زندانی اهل ایرانشهر از توابع استان “سیستان و بلوچستان” در زندان عادل آباد شیراز تحت جرائم مواد مخدر اعدام شد.

ادامه خواندن “‎اعدام یک زندانی در شیراز”