‎جیسون رضائیان با مادر و همسرش در زندان ملاقات کرد

‎چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۸-۱۹-IranSOS- جیسون رضائیان، خبرنگار ایرانی‌تبار روزنامه واشنگتن‌ پست که با اتهامات امنیتی در زندان اوین به‌سر می‌برد روز سه‌شنبه، ۲۷ مرداد / ۱۸ اوت با مادر و همسرش در زندان اوین ملاقات کرد. به گزارش هرانا به نقل از رادیو زمانه، به‌گزارش روزنامه واشنگتن پست، مری رضائیان و یگانه صالحی، مادر و همسر جیسون رضائیان سه‌شنبه‌ ها در اوین با جیسون دیدار می‌کنند.

ادامه خواندن “‎جیسون رضائیان با مادر و همسرش در زندان ملاقات کرد”

‎مرتضوی طلبکار شد!

‎چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۸-۱۹-IranSOS- سعید مرتضوی با بیان اینکه « حکم دادگاه در خصوص پرونده‌های تامین اجتماعی و کهریزک هنوز به دستم نرسیده است» گفت: البته درباره ماجرای کهریزک شکایتی ندارم ولی به حکم صادره در مورد پرونده تامین اجتماعی معترضم؛ چرا که از سازمان تامین اجتماعی ۶۸ میلیون تومان طلبکارم.

ادامه خواندن “‎مرتضوی طلبکار شد!”

‎تعیین یک سال حبس برای مرتضوی و تعلیق ۶ ماه آن

چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۸-۱۹-IranSOS- وکیل‌مدافع سازمان تامین اجتماعی گفت که در رابطه با شکایت این سازمان از سعید مرتضوی، دادستان سابق تهران به یک سال حبس محکوم شده است. مجتبی نظری در گفت‌وگو با (ایسنا)، با اشاره به ابلاغ حکم شعبه ۹ دادگاه کیفری یک تهران درباره سعید مرتضوی، اظهار کرد: بر اساس حکم صادره، ایشان به رد وجوه دریافتی و یک سال حبس محکوم شده است که البته شش ماه از آن تعلیقی است ولی ۶ ماه دیگر آن ان‌شاءلله اجرا می‌شود.

ادامه خواندن “‎تعیین یک سال حبس برای مرتضوی و تعلیق ۶ ماه آن”