‎جزئیاتی از چاقوکشی تازه تندروها

دوشنبه ۹ آذر ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۱۱-۳۰-IranSOS- دومین برخورد خودسرها با نشست‌های اصلاح‌طلبان این‌بار به فاصله ۱۰ روز در یاسوج اتفاق افتاد، با دو مضروب و یک مجروح. به گزارش ایسنا، روزنامه شرق با اشاره به جزئیات این حادثه، نوشت: ۱۰ روز پیش بود که در قرچک ورامین، دلواپسان با هدایت نماینده عضو جبهه پایداری این شهر، به سخنران نشست اصلاح‌طلبان یعنی موسوی‌لاری حمله کردند. این‌بار یک نشست دانشگاهی با هجوم دانشجوهای دلواپس لغو شد و سه نفر هم در پی این هجوم مصدوم شدند که یکی از آنها در بیمارستان بستری است.

‎انتقاد دادستان تهران نسبت به نبود آمار قطعی از محکومان زندانی

دوشنبه ۹ آذر ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۱۱-۳۰-IranSOS- جلسه‌ شعب اجرای احکام محکومین زندانی روز گذشته به ریاست دادستان عمومی و انقلاب تهران و با حضور سرپرستان نواحی و دادیاران شعبه ویژه اجرای احکام تشکیل شد. به گزارش (ایسنا)، عباس جعفری دولت‌آبادی با اشاره به فعالیت شعب اجرای احکام محکومان زندانی گفت: مطابق گزارش معاون اجرای احکام، برخی از سرپرستان نواحی دادسرا، آمار محکومان زندانی خود را در پایان هر ماه اعلام نمی‌کنند.

‎موضع ارشاد درباره خوانندگان غیرمجاز، کلنل، رستاخیز و…

دوشنبه ۹ آذر ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۱۱-۳۰-IranSOS- سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار کرد: با خوانندگانی که با شبکه‌های ماهواره‌ای و معاند نظام همکاری و ارتباط دارند، برخورد قانونی می‌شود و به خوانندگانی که به‌طور عامدانه و رسمی با این شبکه‌ها همکاری داشته‌اند به‌راحتی مجوز داده نخواهد شد.

‎اعدام پنج زندانی در زندان مرکزی میناب

دوشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۱۱-۳۰-IranSOS- پنج زندانی متهم به جرائم “مواد مخدر”در زندان مرکزی میناب از توابع استان هرمزگان، به دار آویخته شدند. به گزارش هرانا به نقل از دادگستری استان هرمزگان، پنج زندانی متهم به جرائم مواد مخدر با مجموع بیش از ۲۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین، با استناد به بند شش از ماده هشت و ماده سی ام قانون اصلاح مبارزه با مواد مخدر در ساعت ۶ بامداد روز سه شنبه سوم آذر ماه ۱۳۹۴ به وسیله طناب دار در زندان مرکزی شهرستان میناب، از توابع استان هرمزگان به دار آویخته شدند.

‎اعدام دو محکوم در زندان زاهدان

دوشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۱۱-۳۰-IranSOS- دو محکوم به اعدام، سحرگاه امروز در زندان زاهدان به دار آویخته شدند. به گزارش هرانا، دو زندانی به نام های “محمد دهقان” و “جواد ثمر”، سحرگاه امروز دوشنبه ۹ آذر ماه، در زندان زاهدان اعدام شدند.

‎فراخوان نجات یک کودک بزهکار از اعدام

دوشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۱۱-۳۰-IranSOS- خیریه همت در فراخوان جدید خود میخواهد با کمک خیرین، جوانی را که قبل از سن قانونی در یک نزاع دسته جمعی مرتکب قتل شده و اینک در انتظار اعدام است، نجات دهد. متن فراخوان را که در عصر ایران منتشر شده است، عینا در ادامه می خوانید: