‎نامه سرگشاده به اتحادیه اروپا ‎در باره حمله تروریستی به کمپ لیبرتی در عراق

دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۱۱-۰۲-IranSOS- ریاست محترم اتحادیه اروپا آقای ژآن کلود یونکر
‎روز پنج شنبه ۹۲ اکتبر ۹۱۰۲ یکبار دیگر، تروریست ها با بیش از ٧۱ موشک به کمپ پناهجویان ایرانی در حوالی بغداد حمله کردند. در اثر این حمله تاکنون ۹٢ نفر از پناهجویان مقیم این کمپ کشته و دهها تن بشدّت زخمی شده اند. (اسامی کشته شدگان در پایین صفحه خواهد آمد).

‎عیسی سحرخیز بازداشت شد

دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۱۱-۰۲-IranSOS- عیسی سحرخیز روزنامه نگار منتقد صبح امروز توسط ماموران امنیتی بازداشت شد. به گزارش هرانا به نقل از سحام، ساعت ۷ صبح امروز عیسی سحرخیز روزنامه‌نگار منتقد توسط ماموران امنیتی بازداشت و به نقطه نامعلومی منتقل شده است.

‎نامه ۱۱۶ شاعر غربی به رهبر ایران برای آزادی دو شاعر ایرانی

دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۱۱-۰۲-IranSOS- در پی محکومیت فاطمه اختصاری و مهدی موسوی به مجموعا بیش از ۲۰ سال حبس، “مرکز آمریکایی پن” نامه ای به امضای ۱۱۶ شاعر برجسته غربی به رهبر ایران را منتشر کرده که در آن با اشاره به علاقه شخصی او به شعر خواستار مداخله او در این پرونده شده اند.

‎هفت هزار کارت پستال در همبستگی با عبدالفتاح سلطانی

دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۱۱-۰۲-IranSOS- کانون وکلای شهر نورنبرگ در آلمان در سالروز تولد عبدالفتاح سلطانی، وکیل دادگستری ایرانی که سال‌هاست در زندان است، با تهیه چند هزار کارت پستال و ارسال آن به سفارت ایران از او حمایت می‌کند. به گزارش هرانا به نقل از رادیو فردا، کانون وکلای جمهوری فدرال آلمان نیز در همین زمینه فراخوانی صادر کرده و از همه وکلا و حقوقدانان در سراسر آلمان دعوت به همبستگی کرده است.
‎عبدالفتاح سلطانی از سال ۱۳۹۰ در زندان به سر می‌برد.

‎اعضای صندوق حمایت و بازنشستگی آینده‌ساز مقابل مجلس تجمع کردند

دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۱۱-۰۲-IranSOS- تعدادی از اعضای موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی آینده‌ساز با تجمع روبه‌روی درب ورودی مجلس، خواستار تحت پوشش قرار گرفتن‌ توسط سازمان تامین اجتماعی شدند. به گزارش ایلنا، بیش از یکصد نفر از اعضای موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی آینده‌ساز صبح امروز با تجمع مقابل درب ورودی مجلس خواستار تحت پوشش قرارگرفتن زیر نظر سازمان تامین اجتماعی شدند.

‎کارگران معدن البرز شرقی مقابل دفتر نماینده مجلس تجمع کردند

دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۱۱-۰۲-IranSOS- صبح امروز جمعی از کارگری معدن البرز شرقی با تجمع در مقابل دفتر نماینده شاهرود در مجلس شورای اسلامی خواستار توقف واگذاری زمین‌های این واحد معدنی به شهرداری شاهرود شدند. به گزارش ایلنا، کارگران معترض که تعدادشان نزدیک به ۱۰۰۰ نفر با خانواده‌هایشان برآورد می‌شود صبح امروز با تجمع در مقابل ساختمان دفتر نماینده شاهرود در خیابان ۱۷ شهریور شاهرود خواسته‌های صنفی خود را مطرح کردند.

‎اخراج تعدادی از کارگران یک شرکت خودرو سازی

دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۱۱-۰۲-IranSOS- یکی از شرکت‌های فعال در حوزه خودروسازی اقدام به تعدیل تعدادی از کارگران خود نمود. برخی پرسنل شرکت «ت» وابسته به یکی از خودروسازی در تماس با خبرگزاری کار «ایلنا» از تعدیل ۳۰ کارگر که در بین آن‌ها کارگران با سابقه نیز حضور دارند، خبر دادند.