‎رهایی دختر جوان از طناب دار با اعمال ماده ۹۱ قانون مجازات اسلامی

‎چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۱۱-۱۱-IranSOS- معاون امور زنان و کودکان دادستان تهران از آزادی یکی از مددجویان کانون اصلاح و تربیت خبر داد و گفت که این مددجوی محکوم به قصاص که از یازده سالگی در کانون اصلاح و تربیت بسر می‌برد با تلاش دادستانی تهران و اعمال قانون ۹۱ مجازات اسلامی، آزاد شد و از طناب دار رهایی یافت.

‎افزایش بخشش از قصاص در ایران

‎چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۱۱-۱۱-IranSOS- به گزارش سخنگوی قوه قضائیه، در شش ماه نخست امسال ٢۵١ نفر از ایرانیان از حق قصاص خود گذشتند و ٢۵١ نفر از چوبه اعدام نجات یافتند.به گزارش هرانا به نقل از شهروند، ایرانی‌ها امسال،‌سال پربخششی را می‌گذرانند، این از آمار بخشش‌های خانواده‌ها از حق قصاص قاتلان یکی از اعضای خانواده‌هایشان پیداست. آماری که سخنگوی دستگاه قضائی آن را در شش ماه نخست‌سال ٩۴، ٢۵١ مورد اعلام کرده و این یعنی در شش ماه نخست امسال ٢۵١ خانواده، بخشیده‌اند و ٢۵١ نفر اعدام نشده‌اند.

‎‎وزارت بهداشت رژیم ایران: ‎تخمین وجود ۸۰ تا ۱۰۰ هزار مورد ابتلا به ایدز در کشور

چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۱۱-۱۱-IranSOS- رییس اداره پیشگیری از ایدز وزارت بهداشت گفت: تا ابتدای سال جاری حدود ۲۹ هزار مورد HIV در کشور ثبت و گزارش شده و تخمین زده می‌شود که حدود ۸۰ تا ۱۰۰ هزار مورد ابتلا به ایدز هم در کشور باید وجود داشته باشد.

‎از هویت‌های جعلی «بابک زنجانی» تا نام بردن از «رضا ضراب» در دادگاه

چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۱۱-۱۱-IranSOS- هشتمین جلسه رسیدگی به پرونده موسوم به فساد نفتی در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به صورت علنی برگزار شد. به گزارش (ایسنا)، بابک زنجانی متهم ردیف اول پرونده حدود ساعت ۸:۳۰ مانند جلسات گذشته با تدابیر امنیتی وارد دادگاه انقلاب شد.