‎تاخیر ۲ ماه و نیم دستمزد ۹۵ نفر کارگر گسترش مانا ساز

چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۱۰-۰۷-IranSOS- دستمزد ۹۵ کارگر کارخانه «گسترش مانا ساز» در شهرستان آبیک پرداخت نشده طلبکارند. به گزارش ایلنا کارگران این کارخانه گزارش کردند: کارفرمای این کارخانه سازنده قطعات سنگین بتونی و فلزی به دلیل آنچه که کمبود نقدینگی عنوان می‌شود، پرداخت مزایای مزدی آنها را به تاخیر انداخته است.

‎تجمع کارگران فولاد چدن درود مقابل ساختمان فرمانداری

چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۱۰-۰۷-IranSOS- در نوزدهمین روز اعتراض صنفی کارگران کارخانه فولاد و چدن درود، صبح امروز گروهی از این کارگران مقابل ساختمان فرمانداری درود تجمع کردند. یکی از کارگران کارخانه فولاد و چدن با اعلام این خبر به ایلنا گفت: در این تجمع اعتراضی که نزدیک به یک ساعت طول کشید حدود ۸۰ نفر از کارگران با لباس کار شرکت داشتند.

اعدام سه زندانی در رجائی شهر

چهارشنبه ۱۵ مهرماه ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۱۰-۰۷-IranSOS- سحرگاه امروز و از میان نه زندانی متهم به قتل در پای چوبه دار در زندان رجائی شهر، سه نفر اعدام شدند، یک نفر در پای چوبه دار بخشیده شد و بقیه با اخذ مهلت به اندرزگاه های خود بازگشتند. به گزارش هرانا به نقل از اداره کل زندانهای استان تهران، روابط عمومی زندان رجایی شهر اعلام کرد: “بامداد امروز چهارشنبه، ۹ نفر از محکومان به قصاص با دستور مراجع قضایی پای چوبه مجازات حاضر شدند ولی فقط سه نفر از آنان توسط اولیای دم اعدام شده، بقیه به اندرزگاه خود بازگشتند”.

‎سه زندانی در شیراز اعدام شدند

‎‎چهارشنبه ۱۵ مهرماه ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۱۰-۰۷-IranSOS- حکم اعدام “قصاص” سه متهم به قتل، صبح امروز، در شیراز اجرا شد. به گزارش هرانا، سحرگاه سه شنبه ۱۴ مهر، سه زندانى به نام های علی باز خسروی، مصطفی خسروی و علی باز نوریان به اتهام قتل عمد، در محوطه زندان عادل آباد شیراز به دار آویخته شدند.