‎بخشش یک محکوم به اعدام پس از ۱۲ سال

‎جمعه ۱۷ مهرماه ۱۳۹۴ مهرماه ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۱۰-۰۹-IranSOS- مردی که متهم است ۱۲ سال قبل دوستش را به خاطر طلب ۵ میلیون تومانی به قتل رسانده، با رضایت اولیای دم از چوبه ی دار رهایی یافت. خبرگزاری هرانا گزارشی از این پرونده را به نقل از روزنامه جوان در اختیار خوانندگان قرار می دهد.

‎تبریک!! هیأت چهارگانه گفت‌وگوی ملی تونس برنده‌ی جایزه صلح نوبل ۲۰۱۵ شد

جمعه ۱۷ مهرماه ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۱۰-۰۹-IranSOS- جامعه‌ی حقوق بشر تونس (LTDH ـ سازمان عضو فدراسیون بین‌المللی جامعه‌های حقوق بشر در تونس)، به همراه کانون وکلای تونس، سندیکای عمومی کارگران (UGTT)، اتحادیه صنفی صنایع و صنایع دستی تونس (UTICA) برنده جایزه نوبل صلح ۲۰۱۵ شدند.

‎۷۵ هزار کلاس اولی بازمانده از تحصیل در کشور وجود دارد

جمعه ۱۷ مهرماه ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۱۰-۰۹-IranSOS- نماینده سمن‌ها در اتاق فکر شورای ساماندهی کودکان کار و خیابان از وجود ۷۵ هزار کلاس اولی بازمانده از تحصیل در کشور خبر داد. محمد لطفی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا٬ درباره مسائل مطروحه در سومین نشست شورای ساماندهی کودکان کارو خیابان گفت: در این جلسه درباره همایش «کاهش فقر، آموزش کودکان، موسسات غیردولتی – تجارب آموخته» که قرار است؛ ۲۶ مهرماه برگزار شود، صحبت شد. این همایش اولین سمینار از سلسله همایش‌هایی است که قرار است به مناسبت روز جهانی فقرزدایی برگزار شود.