‎اعدام دو نفر در رشت به جرم انجام عمل خلاف شرع

‎یکشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۲ -IranSOS- دو زندانی بر اساس عنوان مجرمیت “اعمال خلاف شرع” در زندان رشت اعدام شدند. به گزارش هرانا، به نقل از واحد مرکزی خبر، مدیرروابط عمومی دادگستری گیلان اعلام کرد: ۲ مرد ۲۸ ساله و ۳۰ ساله امروز در زندان مرکزی رشت اعدام شدند. وی جرم این دو فرد را اعمال خلاف شرع اعلام کرد که ازنظر حقوقی عنوان گسترده مجرمانه است. انجام عمل خلاف شرع عنوان مجرمانه کلی است که هر نوع رفتار غیر قانونی در اسلام  را شامل می شود که عبارت است از انجام اعمالی که قانون و شرع اسلام آن را ممنوع و برای آن مجازات تعیین کرده است بر این اساس تمامی اعمالی که در اسلام و قوانین شرعی جرم و گناه محسوب میشود مانند :

‎فروش غیرقانونی کاخ مروارید

‎یکشنبه٬ ۱۴ اسفند ماه ۱۳۹۲با وجود ثبت ملی کاخ مروارید و زمین ها و باغ های وابسته به آن در فهرست آثار ملی و اعلام صریح رئیس این سازمان به مقامات اداری استان مربوط، بنیاد مستضعفان و جانبازان شش دانگ عرصه و اعیانی های احداثی در این اثر تاریخی و میراث فرهنگی را که بر پایه قوانین لازم الاجرای کشور در اختیار سازمان میراث فرهنگی است در یکی از دفاتر اسناد رسمی بر پایه سند انتقال قطعی شماره ٣٠٨٣٨ مورخ ٢٧ اسفند ١٣٨٦ خورشیدی به یکی از دستگاه‌های دولتی به بهای ٧٠ میلیارد ریال فروخته و تسلیم کرده است. از آنجا که کاخ مروارید بر پایه سوابق مزبور از جمله اموال دولتی و آثار تاریخی است

اگر مردم تماشای صحنه اعدام را تحریم کنند جمهوری اسلامی نمی تواند مرتکب این فجایع انسانی شود

یکشنبه ۱۱ اسفندماه ۱۳۹۲-IranSOS- در سه روز گذشته فیلمی از صحنه های دلخراش کتک زدن یک اعدامی پای چوبه دار به خاطر درخواست دیدار با مادرش در روزچهارشنبه ۷ اسفند (۲۶ فوریه)، در اینترنت به نمایش در آمده است. این فیلم بسیار خشن و تکان دهنده است و صحنه های به شدت غیرانسانی و وحشیانه ای از رفتار ماموران جمهوری اسلامی به نمایش می گذارد.