‎بانک‌ها ارزهای مردم را پس نمی‌دهند

‎یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۲-IranSOS- به رغم وعده دولت و سیستم بانکی، بانک‌ها سپرده‌های ارزی مشتریان را باز پس نمی‌دهند و در قبال دریافت یک فقره چک معادل ریالی دارایی افراد را به آنها پرداخت می‌کنند. به گزارش (ایسنا)، در حالی که دولت یازدهم در روزهای ابتدای فعالیت خود بازگرداندن ارزهای خانگی به چرخه اقتصادی و شبکه بانکی را یکی از اولویت های خود اعلام کرد و محمدباقر نوبخت،سخنگوی دولت، افزایش سپرده گذاری ارزی و جلب اعتماد سپرده‌گذاران و اصلاح و بازنگری مقررات مربوط به آن را از ماموریت های بانک مرکزی دانست و گفت امروز مبالغ قابل توجهی ارز در دست افراد قرار دارد اما افراد حاضر نیستند آن را به سپرده بگذارند و علت آن شاید بدعهدی‌های نظام بانکی باشد.

‎جلسه با دستگاه قضا برای بررسی پرونده زنجانی/ تعهد زنجانی برای پرداخت‌ بدهی‌ها در سال ۹۳

‎یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۲-IranSOS- یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از تشکیل جلسه رییس و برخی از اعضای این کمیسیون با دستگاه قضایی برای بررسی نحوه وصول بدهی‌های بابک زنجانی در آینده نزدیک خبر داد. سیدحسین دهدشتی در گفت‌وگو با (ایسنا)، اظهار کرد: هم آقای میرکاظمی رییس کمیسیون انرژی و هم من برای بررسی نحوه وصول بدهی‌های بابک زنجانی ارتباطاتی با دستگاه قضایی داشته‌ایم و اطلاعاتی را گرفته‌ایم. هم‌چنین بنا داریم در آینده نیز در نشست رسمی با مسوولان دستگاه قضایی به جمع‌بندی مشخصی در این باره برسیم.

فاجعه آفرینان جنایت حلبچه و شرکای آنها هرگز تبرئه نمی شوند!

یکشنبه٬ ۲۵ اسفند ۱۳۹۲-IranSOS- مرکزاطلاع رسانی انسانیت در ارتباط با سالگرد بمباران شیمیایی حلبچه و کشتار هزاران انسان با اطلاعیه ای منتشر نمود. متن بیانیه: طي سالیان گذشته ده هاعملیات سرکوبگرانه و تجاوزکارانه برعلیه مردان ،زنان بی دفاع و کودکان بیگناه ملت كرد صورت گرفته که موارد و مصادیق فراوانی از نوع دردناکترین جنایات از جمله نسل کشی، جنایات علیه بشریت و جنایات جنگی در آنها قابل ردیابی و شناسایی است، جنایاتی که سران و رهبران حکومت ها و دولت های حاکم بر بخش های مختلف مناطق کردنشین، بویژه به هنگام مخاصمات دوره ای، مقطعی و ناحیه ای، داخلی و منطقه ای عمدتاً به قصد نابود کردن تمامی یا قسمتی از گروه ها و جوامع ملی- قومی ملت کرد مرتکب شده اند.