‎احضار خانواده ستار بهشتی برای حضور در دادگاه

‎دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ -IranSOS- دادگاه مربوط به پرونده قتل ستار بهشتی، کارگر و وبلاگ نویس معترضی که در بازداشتگاه نیروی انتظامی کشته شد، احضاریه ای برای اولیا دم فرستاده تا در دادگاهی که ۱۹ فروردین ماه برگزار می شود شرکت کنند. ایرنا روز دوشنبه به نقل از گیتی پورفاضل، وکیل مدافع خانواده ستار بهشتی نوشت: «دادگاه برای اولیا دم ستار بهشتی احضاریه ای ارسال و خواستار حضور آنان در جلسه دادرسی این پرونده شده است.»

‎آموزش و پرورش آمار دانش‌آموزان معتاد اخراجی را اعلام کند

‎‎دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۲-IranSOS- فرید براتی‌سده: مسوولین آموزش و پرورش بعد از کلی حرف زدن گفتند دانش‌آموز معتاد نداریم؛ این در حالیست که در یک شهر کوچک آمار ۱۰۰ نفری دانش آموزان معتاد را به ستاد داده‌اند‌. ‎مدیرکل درمان و حمایت‌های اجتماعی ستاد مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد: آموزش و پرورش اگر نمی تواند آمار دانش‌آموزان معتاد را به ستاد بدهد حداقل می تواند آمار دانش آموزانی که به این دلیل آنها را از مدارس اخراج می کند را بدهد و این آمادگی در دفتر درمان و در ستاد و دستگاه‌ها وجود دارد که خدمات درمانی به این گروه بدهیم

‎تکذیب خودکشی «سکینه آشتیانی»

‎دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۲-IranSOS- رییس کل بیدادگستری آذربایجان شرقی خبر خودکشی سکینه محمدی‌آشتیانی در زندان تبریز را تکذیب کرد. مالک‌اشتر شریفی در گفت‌وگو با (ایسنا)، درباره خبر منتشره در فضای مجازی مبنی بر خودکشی سکینه آشتیانی در زندان، اظهار کرد: این موضوع صحت ندارد. وی ادامه داد: سکینه آشتیانی در حال حاضر در زندان تبریز بسر می‌برد.