‎فرزانه مرادی بدون حضور وکیل اعدام شد

‎سه شنبه ۱۳ اسفندماه ۱۳۹۲ -IranSOS- وکیل فرزانه، از اجرای حکم قصاص موکلش در زندان اصفهان خبر داد. عبدالصمد خرمشاهی در این رابطه به مهر گفت: امروز اجرای حکم قصاص از طریق تماس تلفنی یکی از بستگان فرزانه به من اعلام شد. وی افزود: در حالی که من به عنوان وکیل باید در مراسم اجرای حکم حضور داشته باشم، این موضوع به من اعلام نشد.

‎تاخیر در پرداخت حقوق ۵۰ کارگر پیمانی شهرداری طبس

‎سه شنبه ۱۳ اسفندماه ۱۳۹۲ -IranSOS- حدود ۵۰ نفر از کارگران پیمانی شهرداری طبس دو ماه حقوق دریافت نکرده‌اند. نماینده کارگران که نخواست نامش فاش شود در این باره به ایلنا گفت: حدود ۵۰ نفر از کارگران شهرداری طبس که زیر نظر شرکت پیمانکاری «درخشان کویر یزد» فعالیت دارند حقوق ماه‌های دی و بهمن را دریافت نکرده‌اند.

‎تجمع مالباختگان پرونده كلاهبرداری چهارهزار میلیاردی ‎

‎سه شنبه ۱۳ اسفندماه ۱۳۹۲- IranSOS- مالباختگان پرونده كلاهبرداری چهارهزار میلیاردی در مقابل وزارت جهاد كشاورزی تجمع ‎کردند. مالباختگان با شعارهایی نظیر مرگ بر مفسد اقتصادی، مرگ بر دست‌های پشت پرده خواستار بازستاندن مال از دست رفته خود از چنگال این به اصطلاح کارآفرین نمونه شدند. چندی پیش اخباری مبنی بر کلاهبرداری ۴ هزار میلیارد تومانی از سوی شرکت سایه گستران زندگی ایرانیان با مدیریت دکتر ا. ش. کارآفرین نمونه سال منتشر شدکه امروز جمعی از این مالباختگان در مقابل ساختمان وزارت جهادکشاورزی تجمع کرده و خواستار تعیین تکلیف اموال خود شدند.