‎علی معزی از دو ماه پیش به سلول انفرادی منتقل شده است

دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۱۲-۰۸-IranSOS- علی معزی زندانی سیاسی زندان ندامتگاه مرکزی کرج از ۲۰ مهر ماه به سلولهای انفرادی زندان اوین منتقل شده و از تماس تلفنی و ملاقات محروم است. به گزارش هرانا، علی معزی که تنها ۶ ماه به پایان محکومیتش باقی مانده و از بیماریهای صعب العلاج رنج می‌برد از ۲۰ مهر ماه سال جاری به دلایل نامعلومی به سلولهای انفرادی زندان اوین منتقل شده است.

‎بازداشت دو نوکیش مسیحی در فولادشهر اصفهان

دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۱۲-۰۸-IranSOS- دو نوکیش مسیحی بنامهای شهرام دینارویی و محمد رضا واحدی در فولادشهر اصفهان بازداشت شدند. به گزارش هرانا، این دو نوکیش مسیحی روز یک‌شنبه ۹ آذر ماه در محل پارک خلیج فارس فولاد شهر اصفهان بازداشت شدند. یک منبع مطلع در این خصوص به گزارشگر هرانا گفت: «شهرام دینارویی و محمد رضا واحدی هردو از اعضای گروه موسیقی آوا هستند. این دو نوکیش مسیحی در حال اجرای یک کنسرت خیابانی در محل پارک خلیج فارس فولاد شهر اقدام به نواختن سرودهای پرستشی می‌کنند که توسط ماموران امنیتی بازداشت می‌شوند.»

‎جزئیات دستگیری اعضای عرفان حلقه در کیش

دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۱۲-۰۸-IranSOS- روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش با تایید خبر دستگیری ۴ نفر از اعضای عرفان کیهانی از تحویل دستگیر شدگان به مقامات قضایی کیش خبر داد. به گزارش هرانا، روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش درمورد فعالیت عوامل فعال آن در جزیره کیش به ایرنا افزود: با تلاش و اقدام سپاه امام سجاد درکیش چهار نفر از اعضای عرفان کیهانی (حلقه) در حین برگزاری جلسات مخفیانه، دستگیر و آن‌ها را برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی این جزیره داده است.

‎بازداشت فرزاد مرادی نیا و آخرین خبر از وضعیت فردین میرکی

دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۱۲-۰۸-IranSOS- روز یکشنبه ۱۶ آذر ساعت هشت و نیم صبح تعداد زیادی از نیروهای لباس شخصی ادارهٔ اطلاعات در حالی که صورت خود را با ماسک پوشانده بودند به خانهٔ فرزاد مرادی نیا عضو کمیته هماهنگی و فعال کارگری یورش برده و بعد از تفتیش منزل و ضبط تعدادی از وسایل شخصی ایشان، نامبرده را بازداشت و به مکان نامعلومی انتقال داده‌اند.

‎مصاحبه با نسترن نعیمی همسر سهیل عربی

دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۱۲-۰۸-IranSOS- طی ماه جاری حکم اعدام سهیل عربی، فعال فیسبوکی به اتهام سب النبی و ائمه اطهار در دیوان عالی کشور تایید و پرونده وی به اجرای احکام ارسال شد. خبرگزاری هرانا در این رابطه گفتگویی با نسترن نعیمی همسر این زندانی محکوم به اعدام انجام داده است که در زیر می‌خوانید:

‎اعدام ۷ زندانی در زندان وکیل‌آباد مشهد

دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۱۲-۰۸-IranSOS- هفت زندانی با اتهامات مربوط به مواد مخدر در محوطه زندان وکیل آباد مشهد از طریق چوبه دار اعدام شدند. به گزارش هرانا، این هفت زندانی سحرگاه چهارشنبه ۱۲ آذر ماه در محوطه زندان وکیل آباد مشهد از طریق چوبه دار اعدام شدند. اعدام‌های فوق از طریق رسانه‌های رسمی در ایران اعلام نشده است.