‎ابلاغ حکم اعدام به وکیل ارژنگ داوودی

یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۷-۲۰-IranSOS- شعبه ۱ دادگاه انقلاب کرج برای ارژنگ داوودی زندانی سیاسی زندان مرکزی بندرعباس حکم اعدام صادر کرد. به گزارش هرانا، شعبه یک دادگاه انقلاب کرج به ریاست قاضی آصف الحسینی طی حکمی که به وکیل مدافع ارژنگ داوودی ابلاغ شده وی را به اعدام محکوم کرده است.

‎صدور حکم سنگسار برای یک نفر در قائمشهر

یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳ -۲۰۱۴-۰۷-۲۰-IranSOS- یک نفر از سوی دادگاه کیفری قائم شهر به اعدام و سنگسار و ۱۵ سال حبس تعزیری محکوم شده است. به گزارش مهر، رئیس دادگستری قائمشهر اتهامات وی را زنای محسنه، تجاوز به عنف، نگهداری چندین قبضه سلاح گرم و سرد وسلاح جنگی، نگهداری مشروبات الکلی و تجهیزات ماهواره‌ای اعلام کرده است.

‎پنجاه نفر از ابتدای سال میلادی در کرمان اعدام شدند

یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۷-۲۰-IranSOS- دستگاه قضایی ‎رژیم ایران از دی ماه سال گذشته تا کنون ۵۰ نفر را در کرمان اعدام کرده است. به گزارش هرانا، دستگاه قضایی کشور پس از روی کار آمدن دولت جدید در ایران اعدام های مخفیانه در زندان های کشور را افزایش داده است و از اعلام اجرای آنها در رسانه های عمومی نزدیک به دولت سرباز می زند.

‎احضار راشین صابری، شهروند بهایی به اداره اطلاعات تبریز

یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۷-۲۰-IranSOS- روز یکشنبه ۲۲ تیر همزمان با بازداشت شبنم عیسی خانی ماموران امنیتی منزل راشین صابری را نیز بازرسی و وی را احضار کردند. به گزارش هرانا، ماموران امنیتی در قالب پست چی وارد منزل این شهروند بهایی شده و ضمن تفتیش قرار داده آن، کتب مذهبی و حتی شمایل و کتابهای دعا و لب تاپ وی را ضبط کردند.