‎اقدام اعتراضی یک جوان در میدان هفتم تیر

سه‌شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۷-۰۸-IranSOS- حوالی ظهر امروز یک جوان ۳۶ ساله که به قصدی نامشخص به بالای دکل مخابراتی میدان هفت تیر رفته بود به کمک نیروهای آتش‌نشانی و نیروی انتظامی به پایین منتقل و دستگیر شد. به گزارش (ایسنا)، حوالی ظهر امروز یک جوان ۳۶ ساله به بالای دکل مخابراتی میدان هفتم تیر رفت که ماموران اورژانس اجتماعی و نیروهای آتش‌نشانی به همراه تشک نجات در محل حاضر شده و پس از صحبت با وی، او را از بالای این دکل پایین آورده و تحویل عوامل نیروی انتظامی حاضر در محل دادند.

ادامه خواندن “‎اقدام اعتراضی یک جوان در میدان هفتم تیر”

‎محکومیت حبس و جریمه برای سه جوان سنندجی

سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۷-۰۸-IranSOS- میعاد احمدی، عزت گلپری‌پور و شاهو حیدری سه جوان اهل‌سنندج به حبس و جزای نقدی محکوم شدند. به گزارش هرانا، سه شهروند یاد شده در پرونده‌ای مشترک که با بازداشت ایشان در فروردین ماه تشکیل شد، نهایتا با محکومیت حبس و جریمه نقدی مواجه شدند.

ادامه خواندن “‎محکومیت حبس و جریمه برای سه جوان سنندجی”

‎بسیاری از کودکان کار خرید و فروش می‌شوند

سه شنبه  ۱۷ تیر ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۷-۰۸-IranSOS- یک عضو شورای شهر کرمانشاه معتقد است: بسیاری از کودکان کار استثمار و خرید و فروش می‌شوند سید حجت الله موسوی اجاق در گفت و گو با (ایسنا)، منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: متاسفانه در کرمانشاه کودکان کار به میزان قابل توجهی دیده می‌شوند و آسیب‌های اجتماعی فراوانی در کمین آنها است.

ادامه خواندن “‎بسیاری از کودکان کار خرید و فروش می‌شوند”

‎تجمع کارگران فولاد زاگرس در مقابل اداره کار سنندج

سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۷-۰۸-IranSOS- صبح امروز حدود ۱۰۰ نفر از کارگران شرکت ذوب آهن فولاد زاگرس با تجمع در مقابل اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان کردستان نسبت به وجود ابهاماتی در آگهی مربوط به انحلال رسمی این کارخانه و بلاتکلیفی ۲۷۴ کارگر واکنش نشان دادند.

ادامه خواندن “‎تجمع کارگران فولاد زاگرس در مقابل اداره کار سنندج”

‎ساجده عرب سرخی به اوین احضار شد

سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۷-۰۸-IranSOS- ساجده عرب سرخی برای اجرای یک سال حبس به اوین فراخوانده شد. به گزارش هرانا، وی فرزند ارشد فیض الله عرب سرخی از فعالین سیاسی اصلاح طلب است که پس از بازگشت به کشور ضمن توقیف پاسپورت جهت بازجویی احضار شد.

ادامه خواندن “‎ساجده عرب سرخی به اوین احضار شد”

‎بهزاد نبوی به جزای نقدی محکوم شد

سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۷-۰۸-IranSOS- بهزاد نبوی فعال سیاسی پس از تحمل پنج سال حبس، بار دیگر به یکسال حبس تعزیری از سوی شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی مقیسه محکوم شد. دادگاه مجازات حبس را به ۱۰ میلیون تومان جزای نقدی تبدیل کرد.
‎ˈمحمد صالح نیکبختˈ وکیل مدافع نبوی عصر سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار حقوقی و قضایی ایرنا با اعلام این خبر افزود: موکلم پس از تحمل پنج سال حبس و آزادی در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ماه امسال، ۲۲ خرداد در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب اسلامی ریاست قاضی مقیسه محاکمه و به یکسال حبس تعزیری دیگر محکوم شد.

ادامه خواندن “‎بهزاد نبوی به جزای نقدی محکوم شد”

‎عدم رسیدگی پزشکی به یک زندانی اهل‌سنت

سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۷-۰۸-IranSOS- عبدالرحمن سنگانی زندانی معلول اهل‌سنت که به اعدام محکوم شده، از رسیدگی‌های پزشکی مناسب محروم است. به گزارش هرانا، عبدالرحمن سنگانی که پیش از بازداشت بر اثر یک صانحه رانندگی نیمی از بدنش معلول شده در زندان در شرایط سختی بسر می‌برد و از رسیدگی پزشکی مناسب محروم است.

ادامه خواندن “‎عدم رسیدگی پزشکی به یک زندانی اهل‌سنت”