‎اعلام رضایت و گذشت از قصاص پس از ۶ سال و نیم حبس

یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۱۲-۱۳-IranSOS- یک محکوم به اعدام پس از ۶ سال و نیم حبس توسط اولیای دم مقتول در مریوان بخشیده شد. به گزارش هرانا به نقل از زریوار خبر، یکی از اعضای موسسه باران رحمت مریوان، گفت که اولیا دم یک مقتول در مریوان قاتل پسر خود را پس از ۶ سال نیم زندانی از حکم اعدام بخشیدند.

‎رهایی متهم به قتل از اعدام با اعمال ماده ۹۱ قانون مجازات اسلامی

یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۱۲-۱۳-IranSOS- پسری که به اتهام قتل در ۱۷ سالگی دستگیر شده بود با اعمال ماده ۹۱ و اعلام پزشکی قانونی مبنی بر عدم آگاهی وی به هنگام قتل از مجازات اعدام نجات یافت. به گزارش هرانا به نقل از شهروند، دوم اردیبهشت‌ سال ٩٣ دو پسر که در حال حمل جسد پسری جوان بودند، با پلیس مواجه شده و پس از فرار توسط پلیس دستگیر می شوند.

‎اولین اظهارات صریح شهرام‌ جزایری بعدِ آزادی

یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۱۲-۱۳-IranSOS- او که می‌پذیرفت ورودش به عرصه سیاست در ۲۴-۲۵ سالگی، در پی سودای قدرت بوده، هنوز هم از «شهرت» بدش نمی‌آید. به گزارش ایسنا به نقل از «خبرآنلاین»، شهرام جزایری ۴۳ ساله، نسخه مبسوطی برای بهبود اقتصاد کشور دارد و برخی چهره‌های اقتصادی تصمیم‌گیر را به دیده تحقیر می‌نگرد و درباره آنها می‌گوید که «فرق اتوبوس و دوچرخه را نمی‌دانند».

‎دلیل برگزاری غیرعلنی دادگاه متهمان نفتی

یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۱۲-۱۳-IranSOS- وکیل‌مدافع بابک زنجانی گفت:‌ طرح مسائلی که منافع ملی و مصالح کلان کشور را تحت تاثیر خود قرار می داد، دلیل برگزار شدن جلسه امروز به‌صورت غیرعلنی بود. به گزارش (ایسنا)، رسول کوهپایه‌زاده پس از پایان بیست و دومین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان در پرونده موسوم به فساد نفتی که به صورت غیرعلنی برگزار شده بود با حضور در جمع خبرنگاران گفت: دلیل برگزار شدن جلسه امروز به‌صورت غیرعلنی طرح مسائلی بود که منافع ملی و مصالح کلان کشور را تحت تاثیر خود قرار می داد.