‎ یک زندانی در سمنان اعدام شد

‎یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ -۲۰۱۴-۰۶-۰۱ ‫-IranSOS-‬ دادگستری کل استان سمنان از اجرای قاطعانه مجازات احدی از قاچاقچیان مواد مخدر که با حکم دادگاه انقلاب اسلامی سمنان به اشد مجازات و اعدام محکوم شده بود، خبر داد. به گزارش فارس از استان سمنان به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان سمنان، در این گزارش آمده است: این مجرم که «ج- ل»، اهل زابـل و ۳۹ ساله بود، به جهت ارتکاب جرم حمل و نگهداری یک کیلو و ۷۰۵ گرم مواد مخدر از نوع کراک توسط دادگاه انقلاب اسلامی مرکز استان سمنان، به اعدام محکوم شده بود.

ادامه خواندن “‎ یک زندانی در سمنان اعدام شد”

زندانی سیاسی غلامرضا خسروی اعدام شد

یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳- ۲۰۱۴-۰۶-۰۱ -IranSOS- زندانی سیاسی غلامرضا خسروی سحرگاه امروز یکشنبه ۱۱ خرداد در زندان رجائی شهر اعدام شد. او متهم به همکاری با سازمان مجاهدین خلق بود و بدون توجه به موازین قانونی و انسانی به اعدام محکوم شده بود. خانواده غلاورضا خسروی روز گذشته آخرین ملاقات را با او انجام دادند و سپس توسط مقامات زندان صورتجلسه ای مبنی بر ابلاغ اجرای حکم اعدام را امضا کردند. به گزارش کمیته دانشجویی دفاع از زندانیان سیاسی٬ زندانیان سیاسی نیز در داخل بند سیاسی تجمع کرده و خواستار رهایی این زندانی از اجرای اعدام شدند.

ادامه خواندن “زندانی سیاسی غلامرضا خسروی اعدام شد”

بیانیه کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی در محکومیت اعدام غلامرضا خسروی

یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ -IranSOS- حکومت جمهوری اسلامی ایران بار دیگر به استفاده از سلاح ارعاب و اعدام روی آورده وغلامرضا خسروی زندانی سیاسی را اعدام کرد. به رغم هشدارهای سازمان عفو بین الملل و نهادهای جهانی حقوق بشر به ایران در مورد اعدام زندانیان سیاسی، غلامرضا خسروی ، سحرگاه امروز يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳، در زندان رجایی شهر اعدام شد.

ادامه خواندن “بیانیه کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی در محکومیت اعدام غلامرضا خسروی”

غلامرضا خسروی اعدام شد

یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۶-۰۱-IranSOS- غلامرضا خسروی زندانی سیاسی، بامداد امروز يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ – در زندان رجایی شهر اعدام شد. بنابه گزارش کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی، به رغم هشدارهای سازمان عفو بین الملل و نهادهای جهانی حقوق بشر به ایران در مورد اعدام زندانیان سیاسی، غلامرضا خسروی ، سحرگاه امروز يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳، در زندان رجایی شهر اعدام شد.

ادامه خواندن “غلامرضا خسروی اعدام شد”

يورش گارد ويژه زندان به سالن ١٠ زندان رجايي

یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳- ۲۰۱۴-۰۶-۰۱ -IranSOS- به منظور تفتيش واحد ٤ سالن ١٠ زندان رجايي شهر، بيش از ٧٠ تن از مأموران امنيتي اين زندان به اين واحد حمله برده و بعد از بازديد تمامي وسايل زندانيان ، به آنها بي احترامي كرده اند. بنابه گزارش كمپين دفاع از زندانيان سياسي و مدني ، امروز شنبه دهم خرداد ماه بيش از ٧٠ نفر از مأموران زندان رجايي شهر به واحد ٤ سالن ١٠ اين زندان حمله برده و بعد از بي احترامي به زندانيان ، تمامي وسايلهاي آنها را بهم ريخته و بعضي از وسايل شخصي اين زندانيان را با خود برده اند.

ادامه خواندن “يورش گارد ويژه زندان به سالن ١٠ زندان رجايي”

‎‫از سرقت و قاچاق اشیای و آثار تاریخی جلوگیری شود‬

یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۶-۰۱ -IranSOS- سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان نامه و شکایاتی را دریافت کرده است که در آن آمده است افراد و گروه های عموما مرتبط با حکومت و کانونهای قدرت در طول سالیان و سه ده گذشته تپه ها و مکانهای باستانی را در استانهای کردنشین با هدف کشف و قاچاق و فروش عتیقه جات مورد حفاری و غارت قرار داده اند.‬

ادامه خواندن “‎‫از سرقت و قاچاق اشیای و آثار تاریخی جلوگیری شود‬”

غلامرضا خسروی زندانی محکوم به اعدام به زندان رجایی شهر منتقل گردید

شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۳- ۲۰۱۴-۰۵-۳۱ -IranSOS-  غلامرضا خسروی سوادجانی زندانی سیاسی محکوم به اعدام روز چهارشنبه هفته جاری به قرنطینه زندان رجایی شهر کرج (گوهردشت) منتقل گردید. به گزارش کمیته دانشجویی دفاع از زندانیان سیاسی، غلامرضا خسروی سوادجانی زندانی محکوم به اعدام که از روز چهارشنبه و پس از احضار به دفتر مدیریت زندان اوین از وضعیت وی اطلاعی در دست نبود، از روز چهارشنبه هفته جاری هفتم خردادماه به قرنطینه زندان رجایی شهر کرج (گوهردشت) منتقل گردیده است.

ادامه خواندن “غلامرضا خسروی زندانی محکوم به اعدام به زندان رجایی شهر منتقل گردید”