‎مرگ یک قربانی اسیدپاشی در اصفهان

دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۱۰-۲۰-IranSOS- شمار قربانیان اسیدپاشی در اصفهان به ۱۵ نفر رسید. برخی از خبرنگاران زن اصفهانی دیگر اسمشان را پای مطالب خود نمی‌نویسند که مبادا مورد حمله اسید پاش‌ها قرار بگیرند. تیم پزشکی و پرستاری بیمارستان‌های سوانح و سوختگی اصفهان چنان ترسیده‌اند که حتی حاضرنیستند، راجع به کمک‌های ابتدایی به قربانیان با خبرنگاران صحبت کنند. به گزارش هرانا به نقل از سایت محلی زندگی سالم؛ این‌روز‌ها فضای عمومی شهراصفهان برای زنان و دختران مملو ازترس درمورد اسیدپاشی توسط موتورسواران نا‌شناس است. ازانصارحزب‌الله و بسیج به عنوان متهمان این اقدام جنایتکارانه نام برده می‌شود. پدریکی از قربانیان اسیدپاشی از بی‌نتیجه بودن پیگیری‌های انتظامی در روند پرونده دخترش خبر داده است.

‎پاسخ جوادلاریجانی به‌برخی شبهات پرونده ریحانه

دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۱۰-۲۰-IranSOS- دبیر ستاد حقوق بشر قوه‌قضاییه ‎رژیم ایران به برخی شبهات موجود در پرونده ریحانه جباری پاسخ داد. به گزارش تسنیم، محمدجواد لاریجانی در حاشیه بازدید خود از خبرگزاری تسنیم، درخصوص حواشی پیش آمده در پرونده ریحانه جباری و هجمه‌های داخلی و خارجی علیه قوه‌قضاییه در این زمینه اظهار داشت: بنده این پرونده را هزار بار اصطلاحا بالا و پایین کرده‌ام. این بنده خدا (سربندی) را هنگام نماز کشته‌اند و به احتمال فراوان متهم (ریحانه جباری) را کسی همراهی کرده است.

‎مخالفت سهامداران «کاشی گیلانا» با پرداخت دو ماه حقوق کارگران

دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۱۰-۲۰-IranSOS- اولین جلسه بررسی وضعیت کارگران «کاشی گیلانا» در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان برگزار شد. منابع خبری ایلنا در کارخانه کاشی گیلانا اعلام کردند: در سی و چهارمین روز از شروع اعتراضات صنفی کارگران کارخانه «کاشی گیلانا»، روز گذشته سازمان صنعت، معدن و تجارت استان که با تصمیم شورای تامین شهرستان رودبار متولی رسیدگی به مشکلات این واحد تولیدی شده است جلسه‌ای را برای بررسی وضعیت کارخانه و کارگرانش برگزار کرد.

‎اعتصاب جمعی از کارگران پیمانی عسلویه از سر گرفته‌ شد

دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۱۰-۲۰-IranSOS- به دنبال محقق نشدن وعده پرداخت مطالبات معوقه جمعی از کارگران پیمانکاری فازهای ۱۷ و ۱۸ عسلویه، این کارگر از صبح امروز اعتراض‌های صنفی خود را از سرگرفتند. به دنبال محقق نشدن وعده پرداخت مطالبات معوقه جمعی از کارگران پیمانکاری فازهای ۱۷ و ۱۸ عسلویه، تعدادی از این کارگران صبح امروز دست از کار کشیدند.

‎پانزدهمین جشنواره تئاتر و هنرهای نمایشی ایران در تبعید (گوهر مراد)

دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ -۲۰۱۴-۱۰-۲۰-IranSOS- (به یاد زنان و مردان آزادی خواه جهان و با هدف معرفی هنرمندان مهاجر یا تبعیدی، از ملیتهای مختلف)
از بیست و چهارم اکتبر تا دوم نوامبردو هزار و چهارده (در دوبخش)
‎انجمن هنر در تبعید فقط به حمایت دوستداران فرهنگ و هنر مستقل، تماشاگران، هنرمندان و انسان های آزاده و بی مدعا متکی است.