‎بازداشت مریم سادات یحیوی، فعال مدنی

‎دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۱۱-۰۳-IranSOS- منابع نزدیک به مریم سادات یحیوی، از فعالان مدنی حامی دولت از بازداشت نامبرده در روز جاری خبر می‌دهند، این در حالی است که نامبرده به نوعی سرطان پیشرفته مبتلا و تحت شیمی درمانی بوده است. به گزارش خبرگزاری هرانا، منابع نزدیک به خانم مریم سادات یحیوی، از فعالان مدنی حامی دولت به این خبرگزاری گفتند، خانم یحیوی عصر امروز یکشنبه در منزل شخصی خود توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به نقطه‌ای نامعلوم منتقل شده است.

‎بازداشت علی حیدری، فعال عرب در اهواز

دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۱۱-۰۳-IranSOS- علی حیدری، فعال عرب اهل اهواز توسط نیروهای امنیتی در این شهر بازداشت و به نقطه نامعلومی منتقل شد. به گزارش هرانا، نیروهای امنیتی در ساعت ۵ صبح روز یکشنبه ۱۱ آبانماه، با مراجعه به منزل علی حیدری فرزند گرگر اهل ملاشیه شهر اهواز بدون ارایه حکمی وی را بازداشت و پس از تفتیش منزل و ضبط لوازم شخصی به نقطه نامعلومی منتقل کردند.

کاظمینی بروجردی دست به اعتصاب غذای خشک زد

دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۱۱-۰۳-IranSOS- روز شنبه مورخ ۱۰ آبان ۱۳۹۳ برابر با ۱ نوامبر ۲۰۱۴، خانواده آقای کاظمینی بروجردی با مراجعه به زندان اوین  موفق شدند که ایشان را به مدت پنج دقیقه ملاقات کنند. در این دیدار آقای سید حسین کاظمینی بروجردی اعلام نمود که من به عنوان همدردی با هموطنان مظلوم ام که به علت سرکوب تحت عنوان امر به معروف و نهی از منکر زیر فشار استبداد حکومت دینی قرار گرفته اند، اعتصاب غذا کرده ام.