‎تعویق ۲ ماه حقوق ۱۰۰ کارگر شهرداری فسا

شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۳ -۲۰۱۴-۱۱-۰۱-IranSOS- پرداخت حقوق ۱۰۰ کارگر خدماتی و فضای سبز شهرداری «فسا» در استان فارس دو ماه به تاخیر افتاده است. منابع کارگری ایلنا در فسا گزارش دادند، این کارگران که تحت مسئولیت دو شرکت پیمانکاری در نقاط مختلف شهر فسا به کارهای خدماتی و فضای سبز مشغول‌اند حقوق شهریور و مهرماه سال جاری را دریافت نکرده‌اند. این  دو شرکت پیمانکاری در مجموع حدود ۱۰۰ کارگر دارند که هر ماه حقوق کارگران را با تاخیر پرداخت می‌کنند.

‎علیزاده طباطبایی: ‎یک سال حبس برای غنچه قوامی

شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۱۱-۰۱-IranSOS- جز جلسه دادگاه، ملاقاتی با موکلم نداشته ام/ بر اساس ماده ۳۷ و ۳۸ قانون مجازات اسلامی دادگاه می تواند تخفیف قائل شود / اتهام جدیدی به موکلم تفهیم نشده است. ماده ۲۱۲ آئین دادرسی کیفری با صراحت اعلام کرده دادگاه پس از اتمام رسیدگی با استعانت از خدای متعال وتکیه بر شرف و وجدان و ادله موجود در همان جلسه مبادرت به صدور رای می کند مگر اینکه انشای رای منوط به تمهید مقدماتی باشد که در این صورت در اولین فرصت و حداکثر ظرف یک هفته رای صادر شود.

‎در روز چهل و ششم اعتصاب: ‎کارگران کاشی گیلانا برای دریافت حقوق، زیتون فروختند

شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۱۱-۰۱-IranSOS- «همزمان با چهل و ششمین روز از شروع اعتراضات صنفی کارگران کاشی گیلانا، امروز کارگران تصمیم گرفتند برای جبران بخشی از مطالبات معوقه ۱۶ ماه گذشته‌شان، میوه درختان زیتون محوطه کارخانه را به فروش برسانند.» منابع خبری ایلنا در کارخانه کاشی گیلانا از فروش بیش از ۵ تن زیتون درختان محوطه این کارخانه، برای دریافت بخشی از مطالبات ۱۶ ماهه خود خبر دادند.