‎ابراز نگرانی بریتانیا درباره صدور حکم یک سال زندان برای غنچه قوامی

دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۱۱-۰۳-IranSOS- وزارت امور خارجه بریتانیا روز یکشنبه ۱۱ آبان ماه نسبت به گزارش‌های منتشر شده در خصوص صدور حکم زندان برای غنچه قوامی، شهروند ایرانی- بریتانیایی، ابراز نگرانی کرده است. به گزارش هرانا به نقل از خبرگزاری فرانسه، ‌ وزارت امور خارجه بریتانیا در بیانیه‌ای اعلام کرده است: «ما نگران گزارش‌ها در خصوص صدور حکم ۱۲ ماه زندان برای غنچه قوامی به اتهام تبلیغ علیه نظام هستیم.»

‎آخرین وضعیت پرونده قضات کهریزک

یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۱۱-۰۲-IranSOS- وکیل مدافع خانواده مرحوم محمد کامرانی از کشته شدگان حادثه کهریزک از اظهار نظر نماینده دادستان کل کشور در این پرونده خبر داد. به گزارش هرانا به نقل از ایرنا، «حسن کمالی» روز شنبه در مقابل دادسرای انقلاب تهران در جمع خبرنگاران و در پاسخ به ایرنا گفت: این پرونده منتظر اظهار نظر نماینده دادستان کل کشور بود که ظاهرا نماینده دادستان در این رابطه اظهار نظر کرده اما هنوز رای صادر نشده است.

‎پرداخت اضافه کاری معلمان ۴ ماه به تعویق افتاده است

یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۱۱-۰۲-IranSOS- یک فعال حقوق صنفی معلمان از تعویق چهار ماهه در پرداخت حق اضافه کار اردیبهشت و خرداد معلمان خبر داد. «مهدی بهلولی» در این باره به ایلنا گفت: معلمان حق اضافه کار اردیبهشت و خرداد امسال را از وزارت آموزش و پرورش طلبکارند اما این وزارتخانه معوقات یاد شده را پرداخت نمی‌کند و تا جایی که من اطلاع دارم برنامه‌ای هم برای پرداختشان ندارد.