‎عبدالرضا قنبری به زندان رجایی شهر کرج منتقل شد

شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۱۱-۱۷-IranSOS- عبدالرضا قنبری معلم زندانی پس از تبعید ۹ ماهه در براز جان به بند ۱۲ زندان رجایی شهر انتقال یافت. به گزارش خبرگزاری هرانا، عبدالرضا قنبری آموزگار ادبیات فارسی یکی از مدارس پاکدشت، استاد دانشگاه و از بازداشت شدگان عاشورای ۸۸ می‌باشد که پیش‌تر به اتهام محاربه از طریق ارتباط با گروه‌های معاند که از مصادیق این موضوع داشتن ایمیل‌های مشکوک و ارتباط با یکی از رسانه‌های تلویزیونی خارج از کشور عنوان شده از سوی شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب اسلامی به اعدام محکوم شد.

‎اعدام دو زندانی امنیتی در زندان مرکزی زاهدان

شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۱۱-۱۵-IranSOS- سحرگاه پنج‌شنبه دو زندانی امنیتی که در ارتباط با گروههای سیاسی معارض در شرق کشور به اعدام محکوم شده بودند در زندان مرکزی زاهدان اعدام شدند. به گزارش خبرگزاری هرانا، سحرگاه پنج‌شنبه ۲۲ آبان ماه ۲ زندانی بنام‌های وحید شهبخش و محمود شهبخش در محوطه زندان مرکزی زاهدان از طریق چوبه دار اعدام شدند.

‎دادگاه رسیدگی به قتل بهنود رمضانی، از معترضان پس از انتخابات بصورت علنی برگزار میشود

شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۱۱-۱۵-IranSOS- دادگاه رسیدگی به اتهامات آمران در قتل بهنود رمضانی از کشته‌ شدگان مجموعه اعتراضات پس از انتخابات، روز یک‌شنبه در دادگاه نظامی تهران بصورت علنی برگزار می‌شود. به گزارش هرانا، قرار است روز یک‌شنبه ۲۵ آبان ماه ساعت ۹ صبح جلسه رسیدگی به اتهامات آمران در قتل بهنود رمضانی در شعبه ۸ دادگاه نظامی تهران، (واقع در تقاطع خیابان بهشتی و شریعتی محل سازمان قضایی نیروهای مسلح) بصورت علنی برگزار می‌شود.

‎مولانا عبدالحمید خواستار جلوگیری از توهین به اقوام ایرانی در صدا و سیما شد

شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۱۱-۱۵-IranSOS- امام‌جمعه اهل‌سنت زاهدان طی نامه‌ای به رئیس جدید سازمان صدا و سیما خواستار خودداری از توهین به اعتقادات مذهبی و فرهنگ اقوام ایرانی شد. به‌گزارش هرانا به نقل از سنی آن‌لاین، مولانا عبدالحمید پس از انتصاب دکتر «محمد سرافراز» به عنوان رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، با ارسال نامه‌ای به وی رسالت صدا و سیما و سایر رسانه‌ها را در شرایط کنونی جهان اسلام «بسیار سنگین» توصیف کرده‌اند.