‎ابراز نگرانی عفو بین‌الملل از احتمال اعدام محمدعلی طاهری

پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۵-۱۴-IranSOS- سازمان حقوق بشری عفو بین‌الملل در اطلاعیه‌ای می‌گوید که احتمال اعدام محمدعلی طاهری، بنیان‌گذار «عرفان حلقه»،که به اتهاماتی چون «توهین به مقدسات» در ایران زندانی است وجود دارد. به گزارش هرانا به نقل از رادیو فردا، در اطلاعیه عفو بین‌الملل که روز چهارشنبه، ۲۳ اردیبهشت، منتشر شد آمده است: «محمدعلی طاهری که به علت باورها و آموزه‌های روحانی‌اش و تحت اتهام توهین به مقدسات اسلامی، چهار سال است در سلول انفرادی زندان اوین به سر می‌برد، هم‌اکنون به اتهام افساد فی‌الارض، تحت محاکمه مجدد قرار دارد و این می‌تواند به اعدام او منجر شود.

ادامه خواندن “‎ابراز نگرانی عفو بین‌الملل از احتمال اعدام محمدعلی طاهری”

‎ فروش کودکان کار از ۴۰۰ هزار تومان تا هشت میلیون‌

‎پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۵-۱۴-IranSOS- تنها تهران نیست که کودکانش را می‌فروشد، ساری، آمل و دهها شهر دیگر که هنوز کسی از آنها خبر ندارد، شاهد فروش کودکان هستند. قیمت: از ۴۰۰ هزار تومانی که به مادر و پدر می‌رسد تا هفت هشت میلیونی که جیب دلال را پر می‌کند.

ادامه خواندن “‎ فروش کودکان کار از ۴۰۰ هزار تومان تا هشت میلیون‌”

‎‎هفت زندانی در زندان شیراز اعدام شدند

پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۵-۱۴-IranSOS- حکم اعدام هفت زندانى، طى روزهاى یکشنبه و سه شنبه در زندان عادل آباد شیراز اجرا شد. به گزارش هرانا، روز یکشنبه بیستم اردیبهشت، ۴ تن به اتهام سرقت مسلحانه و روز سه شنبه بیست و دوم اردیبهشت نیز ٣ متهم به قتل، در محوطه زندان عادل آباد، به دار آویخته شدند.

ادامه خواندن “‎‎هفت زندانی در زندان شیراز اعدام شدند”