‎اعدام ۲۲ زندانی و طلب بخشش زندانیان در هواخوری / تصویر

سه شنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۵-۲۶-IranSOS- طی روز دوشنبه ۲۲ محکوم مواد مخدر در زندان قزل‌حصار کرج اعدام شدند، این زندانیان پیشتر با برگزاری مراسم دعا و طی پلاکاردهایی خواستار بخشش و یک درجه تخفیف شده بودند. به گزارش هرانا به نقل از سازمان حقوق بشر ایران، طی روز دوشنبه ۴ خرداد ماه ۲۲ زندانی با جرایم مربوط به مواد مخدر در زندان قزل‌حصار کرج از طریق چوبه دار اعدام شدند.

ادامه خواندن “‎اعدام ۲۲ زندانی و طلب بخشش زندانیان در هواخوری / تصویر”

‎اعدام یک نفر در زندان رجایی شهر

سه شنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۵-۲۶-IranSOS- صبح روز دوشنبه یک زندانی با اتهام قتل عمد در زندان رجایی شهر کرج اعدام شد. به گزارش هرانا به نقل از سازمان حقوق بشر ایران، سحرگاه دوشنبه ۴ خرداد ماه، یک زندانی در محوطه زندان رجایی شهر کرج از طریق چوبه دار اعدام شد.

ادامه خواندن “‎اعدام یک نفر در زندان رجایی شهر”

‎کارگران رجاء به تاخیر ۲ ماهه در پرداخت حقوق اعتراض کردند

سه شنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۵-۲۶-IranSOS- اداره ساماندهی مشاغل شهرداری چهاردانگه به تازگی با صدور اخطاریه‌، واحدهای آبکاری این منطقه را ملزم به تصفیه پساب‌ صنعتی‌شان ظرف ۱۵ روز و یا جابجایی کارگاه کرده است. به کارفرمایان اخطار شده است در غیر اینصورت واحد تولیدی‌شان پلمپ خواهد شد. کارگران و کارفرمایان این کارگاه‌ها که نگران از دست دادن شغل‌شان هستند مهلت تعیین شده را ناکافی می‌دانند.

ادامه خواندن “‎کارگران رجاء به تاخیر ۲ ماهه در پرداخت حقوق اعتراض کردند”

‎۲۰۰ کارگر آبکار نگران آینده شغلی

سه شنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۵-۲۶-IranSOS- اداره ساماندهی مشاغل شهرداری چهاردانگه به تازگی با صدور اخطاریه‌، واحدهای آبکاری این منطقه را ملزم به تصفیه پساب‌ صنعتی‌شان ظرف ۱۵ روز و یا جابجایی کارگاه کرده است.

ادامه خواندن “‎۲۰۰ کارگر آبکار نگران آینده شغلی”

‎غذای مسموم بیش از ۱۰۰ کارگر عسلویه را روانه بیمارستان کرد

سه شنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۵-۲۶-IranSOS- بیش از ۱۰۰ کارگر شاغل در فاز ۱۹ منطقه ویژه عسلویه شب گذشته بر اثر مصرف غذای ناسالم دچار مسمومیت شدند. این کارگران در استخدام شرکت پیمانکاری گاما قرار دارند. کارگران به ایلنا گفته‌اند که شب گذشته (۴ خرداد) در وعده غذایی شام به آن‌ها جوجه کباب با پوره سیب زمینی داده شده است. کارگران پس از آنکه براثر خوردن این غذا دچار عوارض مسمومیت شدند از ساعت هفت صبح امروز به صورت دست جمعی و از طریق سرویس‌های رفت و آمد به بیمارستان کنگان منتقل شدند.

ادامه خواندن “‎غذای مسموم بیش از ۱۰۰ کارگر عسلویه را روانه بیمارستان کرد”

‎آغاز رسیدگی به اتهامات جیسون رضاییان

سه شنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۵-۲۶-IranSOS- اولین جلسه رسیدگی به اتهامات جیسون رضاییان متهم به جاسوسی برگزار گردید. به گزارش  فارس، صبح امروز اولین جلسه رسیدگی به اتهامات جیسون رضاییان متهم به جاسوسی در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب و به ریاست قاضی صلواتی آغاز شد.

ادامه خواندن “‎آغاز رسیدگی به اتهامات جیسون رضاییان”