‎عدم رسیدگی به وضعیت بیماری “پیروز منصوری” زندانی سیاسی

جمعه ۸ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۵-۲۹-IranSOS- امروز، جمعه هشتم خرداد، وضعیت زندانی سیاسی پیروز منصوری، اورژانسی گزارش شده و پس از انتقال به بهداری زندان رجایی شهر کرج، با عدم درمان از سوی کادر پزشکی مواجه شده است. به گزارش هرانا، پس از نصب دستگاههای پارازیت در محوطه هواخوری سالن ۱۲ زندانیان سیاسی، زندانیان دچار ناراحتی های مزمن از قبیل تنگی نفس، حالت رخوت و بی حالی، سرگیجه و حالت سردرد شدید شدن و اعتراضات زندانیان سیاسی و خانواده های آنها راه به جایی نبرده است و مسئولین سازمان زندان ها میگویند که سازمان اطلاعات این دستگاه ها را نصب کرده و به ما مربوط نمی باشد.

ادامه خواندن “‎عدم رسیدگی به وضعیت بیماری “پیروز منصوری” زندانی سیاسی”

‎اعتراض پرستاران بیمارستان امام رضا به رفتار توهین‌آمیز یک پزشک/ تصویر

جمعه ۰۸ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۵-۲۹-IranSOS- منابع خبری ایلنا در مشهد از تجمع ۵۰ نفری تعدادی از پرستاران بخش های مختلف بیمارستان امام رضا خبر می دهند. گفته می شود این تجمع در حمایت از پرستاری برگزار شده که روز شنبه دوم خرداد مورد اهانت یکی از جراحان بخش سوختگی قرار گرفته بود. صبح امروز پنجشنبه هفتم خردادماه حدود ۵۰ نفر از پرستاران بخش های مختلف بیمارستان امام رضا مشهد در حمایت از پرستاری که طی چند روز گذشته مورد اهانت یکی از جراحان بخش سوختگی قرار گرفته بود تجمع اعتراضی برگزار کردند.

ادامه خواندن “‎اعتراض پرستاران بیمارستان امام رضا به رفتار توهین‌آمیز یک پزشک/ تصویر”

‎کارگران رسمی قند کامیاران در اعتراض به بدقولی کارفرما تجمع کردند

جمعه ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ -۲۰۱۵-۰۵-۲۹-IranSOS- صبح امروز ۳۰ نفر از کارگران رسمی کارخانه قند کامیاران در اصفهان، در اعتراض به بدقولی کارفرما درخصوص پرداخت حقوق معوقه‌شان مقابل درب ورودی کارخانه تجمع کردند. به گزارش ایلنا، کارگران معترض سپس با انتخاب نمایندگانی برای شکایت به اداره کار خمینی‌شهر اصفهان مراجعه کردند.

ادامه خواندن “‎کارگران رسمی قند کامیاران در اعتراض به بدقولی کارفرما تجمع کردند”

‎روایتی از سه سال دوندگی کارگران آجر شیل برای دریافت حقوق

جمعه ۰۸ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۵-۲۹-IranSOS- کارگران اخراجی کارخانه آجر ماشینی«شیل» در کرستان از سه سال تلاش بی‌نتیجه برای دریافت مطالبات معوقه‌شان خبر می‌دهند. به گزارش ایلنا، ۱۸کارگر قرار دادی کارخانه آجر ماشینی «شیل» که از سال ۹۱ با تعطیلی کارخانه بیکار شده اند، با ادامه یافتن بلاتکلیفی‌شان تا به حال چندین بار به نهادهای استانی و شهرستانی مراجعه کرده‌اند اما تا کنون از این رایزنی‌ها نتیجه‌ای حاصل نشده است‪.‬

ادامه خواندن “‎روایتی از سه سال دوندگی کارگران آجر شیل برای دریافت حقوق”

‎دادستان رژیم ایران در شیراز: برای کشف حجاب بنا بود عده‌ای لخت و برهنه وارد خیابان‌ها و معابر شوند

جمعه ۸ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۵-۲۹-IranSOS- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شیراز، توضیحاتی را پیرامون برهنه شدن یک دختر جوان در شیراز ارائه کرد. به گزارش ایسنا به نقل از «باشگاه خبرنگاران»، طهماسب یزدانی بعد‌از‌ظهر پنجشنبه در نشست هفتگی جامعه روحانیت شیراز اظهار کرد: روز ۱۲ فروردین در فضای مجازی دعوتی از سوی جریانات معلوم‌الحال برای کشف حجاب انجام‌ شده بود.

ادامه خواندن “‎دادستان رژیم ایران در شیراز: برای کشف حجاب بنا بود عده‌ای لخت و برهنه وارد خیابان‌ها و معابر شوند”