‎در ملاء عام و در قوچان؛ اعدام یک متهم به قتل

چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۵-۱۹-IranSOS- فردی که به اتهام قتل در قوچان به حکم اعدام محکوم شده بود، در ملاء عام به دار اویخته شد. به گزارش هرانا به نقل از صدا و سیما، حکم قصاص یک جوان که ۴ سال پیش به اتفاق برادرش با ورود مسلحانه به یک مغازه خوار و بار فروشی به قصد سرقت، صاحب مغازه را به قتل رسانده بود در ملاء عام با حضور اولیای دم و مقامات مسئول در محل وقوع جرم، به دار اویخته شد.

ادامه خواندن “‎در ملاء عام و در قوچان؛ اعدام یک متهم به قتل”

‎اعدام یک زندانی در اراک

چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۵-۱۹-IranSOS- هویت یکى از سه زندانى که صبح دیروز، در زندان اراک اعدام شده است، مشخص شد. به گزارش هرانا به نقل از فعالین بلوچ، دیروز سه شنبه ۳۰ اردیبهشت، یک زندانی به نام عبدالرحمن شهنوازی (زابدزهی) معروف به اسماعیل، فرزند رضایی در زندان اراک، تحت جرائم مواد مخدر اعدام شد.

ادامه خواندن “‎اعدام یک زندانی در اراک”

‎بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ متهم زیر ۱۸ سال در زندان

چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۵-۱۹-IranSOS- معاون سلامت، اصلاح و تربیت سازمان زندان های کشور، با بیان اینکه ۹۷درصد از زندانیان کشور مرد هستند از حضور بیش از  ۲ هزار و ۲۰۰ متهم زیر ۱۸ سال در کانون های اصلاح و تربیت کشور، خبر داد.

ادامه خواندن “‎بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ متهم زیر ۱۸ سال در زندان”

‎کودکانی که هر لحظه ممکن است شکار شوند

چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۵-۲۰-IranSOS- یک جامعه‌شناس معتقد است: کودکان کار هر لحظه در معرض آسیب‌های اجتماعی قرار دارند و ممکن است توسط افراد سودجو برای فروش مواد مخدر و اهداف شوم شکار شوند. بهرام نوابی‌فر در گفت و گو با (ایسنا) منطقه کرمانشاه، با بیان اینکه افراد بر اساس قوانین بین‌المللی تنها در سن ۱۵ تا ۶۵ سال باید کار کنند، گفت: به کودکانی که زیر سن ۱۵ سال کار می‌کنند کودک کار گفته می‌شود.

ادامه خواندن “‎کودکانی که هر لحظه ممکن است شکار شوند”