‎مهدی کروبی مورد عمل جراحی قرار گرفت

پنجشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۵-۲۹-IranSOS- مهدی کروبی، یکی از کاندیداهای معترض به نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ تحت عمل جراحی قرار گرفت. به گزارش هرانا، اعتماد ملی استان تهران، انتشار این خبر اعلام کرد که “آیت‌الله  مهدی کروبی شب گذشته در مرکز نور توسط دکتر قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی مورد عمل جراحی قرار گرفته است.”

ادامه خواندن “‎مهدی کروبی مورد عمل جراحی قرار گرفت”

‎بازداشت ۸۹ نفر به اتهام سازماندهی پارتی های شبانه در شرق تهران / تصویر

چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۵-۲۷-IranSOS- حیدر فتاحی٬ دادستان «پردیس» از بازداشت ۸۹ نفر به اتهام سازماندهی و برپایی «پارتی‌های شبانه» در شرق استان تهران خبر داد. به گزارش هرانا به نقل از فارس، حیدر فتاحی،از دستگیری اعضا و انهدام بزرگ‌ترین باند برگزاری پارتی‌های شبانه در شرق استان تهران خبر داد و گفت: شهرستان پردیس با توجه به داشتن مناطق بکر و سرسبز و وجود باغ‌های زیاد در حومه آن شرایط ویژه‌ای دارد.

ادامه خواندن “‎بازداشت ۸۹ نفر به اتهام سازماندهی پارتی های شبانه در شرق تهران / تصویر”

‎اعلام نتیجه تحقیقات در رابطه با مرگ پرابهام سید جمال حسینی در ترکیه

‎چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۵-۲۷-IranSOS- اطلاعیه مطبوعاتی – مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، مسئولیت خود می داند تا افکار عمومی و فعالان حقوق بشر که وضعیت شهروندان و مدافعان حقوق بشر در ایران را پی جویی میکنند، از آخرین به روزرسانی ها پیرامون پرونده “مرگ پرابهام سید جمال حسینی”، سردبیر فقید خبرگزاری هرانا و عضو موسس مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران مطلع نماید.

ادامه خواندن “‎اعلام نتیجه تحقیقات در رابطه با مرگ پرابهام سید جمال حسینی در ترکیه”

‎یک سوم کارگران «کاشی بیستون» در سال جاری بیکار شدند

چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۵-۲۷-IranSOS- تا پایان اسفند ماه سال گذشته در کارخانه کاشی بیستون ۳۰۰ کارگر قراردادی مشغول به کار بودند اما کارفرما  از ابتدای فروردین ماه سال ۹۴ یک سوم نیروی کار این واحد تولیدی را بعد از اتمام قرارداد کارشان اخراج کرده است.

ادامه خواندن “‎یک سوم کارگران «کاشی بیستون» در سال جاری بیکار شدند”

‎شوک بنزین محاسبات معیشتی کارگران را برهم زده است

چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۵-۲۷-IranSOS- یک فعال کارگری در تهران افزایش ۳۰۰ تومانی قیمت هر لیتر بنزین را برخلاف وعده دولت در زمان مذاکرات تعیین مزد ۹۴ درباره «کاهش تورم» دانست و گفت: دولت با افزایش ناگهانی بهای بنزین بازهم از قدرت خرید کارگران کاسته است.

ادامه خواندن “‎شوک بنزین محاسبات معیشتی کارگران را برهم زده است”

‎تجمع دانشجویان پرستاری در شیراز : «نه» به طرح تربیت بهیار یک ساله

چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۵-۲۷-IranSOS- جمعی از دانشجویان پرستاری و اساتید دانشکده پرستاری حضرت فاطمه شیراز صبح امروز در اعتراض به اجرای طرح جدید وزارت بهداشت برای تربیت ده هزار بهیار (کمک پرستار) یک ساله در حیاط این مجتمع آموزشی تجمع اعتراضی برپا کردند. منابع آگاه تعداد تجمع کنندگان را حدود ۲۰۰ نفر اعلام کرده‌اند.

ادامه خواندن “‎تجمع دانشجویان پرستاری در شیراز : «نه» به طرح تربیت بهیار یک ساله”

‎دیدار با بابک زنجانی در اوین

چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۵-۲۷-IranSOS- نمایندگان تقاضای دیدار کرده‌اند؛ دیدار با بابک زنجانی؛ مرد جوانی که حضورش در فرآیند فروش نفت، حالا به یک پرونده فساد مالی ختم شده و خروارها بدهی میلیاردی. به گزارش ایسنا، شرق با این مقدمه، می‌افزاید: پول‌ها را پیش از اینکه پایش به زندان اوین باز شود به خارج از کشور فرستاده بود، برخی هم می‌گویند تحریم با بلوکه‌شدن پول‌های او توأمان بود. از تاجیکستان گرفته تا مالزی و ترکیه ردپایی از اموال او به دست آمده، اما هیچ خبری از بازگشت پول در کار نیست. منابع مالی داخلی هم کفاف بدهی‌های سرسام‌آور او را نمی‌دهد.

ادامه خواندن “‎دیدار با بابک زنجانی در اوین”

‎‌تومور بدخیم اعتیاد دانش‌آموزی در مغز جامعه!

چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۵-۲۷-IranSOS- تا چند سال پیش شنیدن رواج اعتیاد در بین دانشجویان و زنان، برای همگان تازگی داشت و از آن دسته خبرها بود که مو بر اندام هر شنونده‌ای سیخ می‌کرد اما، امروز خبرهای تکان‌دهنده‌تری از رواج روزافزون این معضل در بین دانش‌آموزان ابتدایی، دبیرستانی و نوجوانان به گوش می‌رسد و به چشم دیده می‌شود.

ادامه خواندن “‎‌تومور بدخیم اعتیاد دانش‌آموزی در مغز جامعه!”

دعوت از احزاب کُرد به خویشتن‌داری

چهارشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۵-۲۷-IranSOS- براساس گزارش‌های منتشر شده در جریان حادثه‌ای كه منجر به درگیری شد، افراد مسلح وابسته به حزب کارگران کردستان «پ.ک.ک» اقدام به گشودن آتش بر روی گروهی از اعضای حزب دمکرات کردستان ایران نمودند که متاسفانه منجر به مرگ یك نفر و زخمی شدن چند نفر دیگر گردیده است‪ .‬

ادامه خواندن “دعوت از احزاب کُرد به خویشتن‌داری”