‎بیست و یک اعدام گزارش نشده؛ طى نیمه دوم اردیبهشت در قزل حصار

۰۲ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۵-۲۳-IranSOS- طى روزهاى نیمه دوم اردیبهشت ماه، از پانزدهم تا بیست و نهم، ٢١ تن از محکومین جرائم مواد مخدر، در زندان قزل حصار کرج، به دار آویخته شدند. بنا بر اطلاع منابع هرانا، سه شنبه پانزدهم اردیبهشت ماه، ١٢ زندانى و روز سه شنبه ٢٩ اردیبهشت نیز ٩ زندانى دیگر، در قزل حصار اعدام شدند.

‎اعتراض کارگران شهرداری قم ادامه یافت

۰۲ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۵-۲۳-IranSOS- کارگران پیمانکاری فضای سبز شهرداری قم در ادامه اجتماع اعتراضی هفته گذشته خود، در اولین روز این هفته امروز صبح مقابل ساختمان شهرداری و شورای شهر قم تجمع کردند. به گزارش ایلنا، دلیل ادامه یافتن این اجتماع صنفی وضعیت نامعلوم امنیت شغلی حدود ۳۰۰ کارگری است که دست‌کم از حدود ۲ تا ۱۵ سال پیش به عنوان نیروی پیمانکاری در فضای مناطق هشت‌گانه شهرداری قم مشغول کار بودند.

‎تعدادی از کارگران لوله صفا در سی و سومین روز اعتصاب اخراج شدند

۰۲ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۵-۲۳-IranSOS- در سی و سومین روز از آغاز اعتصاب کارگران لوله و نورد صفا، شماری از کارگران این کارخانه برای تسویه حساب فراخوانده شدند. کارگران با اشاره به سابقه اخراج کارگران در موارد مشابه معتقدند این اقدام برای ترساندن آنان از عواقب ادامه اعتراض انجام شده است.

‎تجمع کارگران سیمان لوشان مقابل ساختمان فرمانداری رودبار: صدای ما را نمی‌شنوند

۰۲ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۵-۲۳-IranSOS- جمعی از کارگران قرارداد موقت کارخانه سیمان لوشان در استان گیلان، صبح امروز (دوم خرداد ۹۴) در اعتراض به بلاتکلیفی ۲۰ ماهه وضعیت شغلی‌شان، مقابل ساختمان فرمانداری رودبار تجمع کردند. این واحد تولیدی از از مرداد ماه سال ۹۲ تعطیل است.