‎مولوی نقشبندی پس از ۱۱۳۰ روز حبس غیر موجه آزاد شد

جمعه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۵-۱۵-IranSOS- مولوی فتحی محمد نقشبندی، امام جمعه اهل سنت راسک پس از تحمل ۱۱۳۰ روز حبس غیر موجه، شامگاه پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۴ آزاد شد. به گزارش هرانا به نقل از فعالین بلوچ، این روحانی اهل سنت که ۲۰ فروردین ۹۱ در شهرستان راسک از سرزمین کشاورزی بازداشت شده بود، با قید وثیقه به ارزش ۵ میلیارد تومان آزاد شد.

‎هزینه میلیاردی خطای چشم سعید مرتضوی!

جمعه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۵-۱۵-IranSOS- «مجتبی نظری»، وکیل سازمان تأمین اجتماعی، در ماجرای شکایت از «سعید مرتضوی» است. سال‌ها قاضی بوده و محاسنش را در این حوزه سفیده کرده، از این منظر «نظری» و «مرتضوی» همکار سابق محسوب می‌شوند؛ با این تفاوت که دادستان پیشین، مراحل رشد را به‌سرعت طی کرد و با محاسن تمام‌مشکی دادستان تهران شد و این چیزی نیست که «نظری» تعجب خود را نسبت به آن پنهان کند.

‎رادفر: مصدوم هتل تارا زنده است

جمعه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۵-۱۵-IranSOS- علی افشانی مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی در گفت‌و‌گو با ایسنا گفت: بر اساس اعلام معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی مرگ آکام تلاج جوان مصدوم واقعه اخیر مهاباد کذب است.

‎اعدام یک متهم به قتل در زندان وکیل آباد مشهد

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۵-۱۷-IranSOS- مرد ۴۵ساله ای که به خاطر طلب ۱۰ هزار تومانی اش از یک جوان ۲۶ساله، او را با ضربه چاقو در کوچه معروف به «غربت ها» کشته بود، در زندان مرکزی مشهد به دار آویخته شد.