‎تجمع کارگران دو واحد تولیدی در مهاباد

شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۶-۰۶-IranSOS- صبح امروز بیش از ۵۰ نفر از کارگران مجتمع چهار گانه سبز مهاباد در واکنش به محقق نشدن وعده‌های کارفرما دست از کار کشیده و در مقابل ساختمان امور اداری این مجتمع تجمع کردند.

‎آخرین وضعیت مطالبات کارگران لوله و نورد صفا

‎شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۶-۰۶-IranSOS- یازده روز پس از پایان اعتصاب در کارخانه لوله و نورد صفا، کارگران معترض کماکان از پرداخت حق بیمه‌های عقب افتاده‌شان به سازمان تامین اجتماعی اطمینان نیافته‌اند. به گزارش ایلنا، نزدیک به یک هزار کارگر لوله و نورد صفا در تاریخ یکم اردیبهشت ماه در اعتراض به تعویق چهار ماه حقوق و بیش از ۱۶ ماه حق بیمه دست از کار کشید بودند.

‎توکلی : ‎محکومیتم شش ماه حبس تعلیقی است

شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۶-۰۶-IranSOS- نماینده مردم تهران و مدیر مسئول سایت الف از حکم شش ماه حبس تعلیقی خود خبر داد. احمد توکلی در گفت‌وگو با ایلنا٬ پس از صدور حکم دادگاهش که به اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام و انتشار کامنت‌های اهانت‌آمیز به محمود احمدی‌نژاد و رییس قوه قضاییه٬ تصریح کرد: رای صادره شش ماه حبس تعلیقی بود اما هیچ‌یک از افعالی که موجب محکومیت من شده را شخصاً مرتکب نشده‌ام و محکومیت من برای دفاع از حق آزادی بیان برای مردم بوده است.

‎حکم محکومیت برای مدیرمسئول و سردبیر «مردم‌ امروز»

شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۶-۰۶-IranSOS- وکیل‌مدافع مدیرمسئول روزنامه «مردم امروز» از محکومیت موکلش به جزای نقدی خبر داد. سیدمحمود علیزاده‌طباطبایی در گفت‌وگو با (ایسنا)، اظهار کرد:‌ در مراجعه حضوری به شعبه ۷۶ دادگاه کیفری استان تهران مطلع شدم که حکم پرونده مردم امروز صادر شده است.

‎بخشش یک محکوم به قصاص در زندان مرکزی بوشهر

شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۶-۰۷-IranSOS- زندانی “رسول م” که مدت ۷ سال پیش به اتهام قتل عمد به زندان بوشهر معرفی و پس از سیر مراحل قضایی به قصاص محکوم گردید، با حضور اولیا دم در زندان، زمینه اخذ رضایت شکات فراهم و پس از انجام مراحل قانونی، رضایت کسب شده به شعبه دوم اجرای احکام کیفری بوشهر ارسال گردید.