‎مذاکره کارگران ایران برک و فرماندار رشت بی‌نتیجه پایان یافت/تخریب شبانه اموال کارخانه

چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۶-۱۰-IranSOS- صبح امروز در بیست وسومین روز از آغاز اعتراض صنفی کارگران ایران برک، فرماندار شهرستان رشت در سالن اجتماعات کارخانه با کارگران مذاکره کرد. همچنین شب گذشته عده‌ای ناشناس درختان و ضایعات کارخانه را آتش زده‌اند.

‎۱۹۰ کارگر فولاد البرز سه ماه حقوق نگرفته‌اند

چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۶-۱۰-IranSOS-  کارگران می گویند معوقات حقوقی کارگران پیش از ۴ ماه بود که اخیرا کارفرما یک ماه حقوق مربوط به بهمن ماه سال ۹۳ را پرداخت کرده است. همچنین قرار است حقوق اسفند ماه ۹۳ در تیر ماه ۹۴ به کارگران پرداخت شود.

‎تجمع اعتراضی پرستاران بیمارستان شهید بهشتی قم

چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۶-۱۰-IranSOS- جمعی از پرستاران و پرسنل بیمارستان شهید بهشتی شهر قم صبح امروز در اعتراض به اجرای «طرح مبتنی بر عملکرد» برای محاسبه حقوق‌شان، تجمع اعتراضی برپا کردند. به گزارش ایلنا، معترضین که تعدادشان حدود ۱۵۰ نفر برآورد می‌شود عمدتا پرستاران هستند اما در میان شان نیروهای کار بخش بهیاری، آزمایشگاه و خدمات هم حضور دارند.

‎احمد شهید: منتظر دعوت نامه رسمی برای حضور در ایران هستم

چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۶-۱۰-IranSOS- گزارشگر وی‍ژه سازمان ملل در باب حقوق بشر در ایران در صفحه شخصی خود در یکی از صفحات اجتماعی ضمن استقبال از اظهارات اخیر رییس مجلس عنوان کرد منتظر دعوت نامه رسمی برای حضور در ایران است.

‎مجازات احتمالی بابک زنجانی

چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۶-۱۰-IranSOS- نامش با قراردادهای نفتی گره خورده است و می‌گویند در سخت‌ترین روزهای اقتصادی کشور هر آنچه توانسته از درآمدهای نفتی را به جیب زده است، اطلاعی هم از اینکه این درآمد‌ها در کجا پنهان یا سرمایه‌گذاری شده در دست نیست یا حداقل رسانه‌ها از این موضوع بی‌اطلاع هستند.

‎باغ‌های شیراز در حال سوختن

چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۶-۱۰-IranSOS- سوختن باغ‌های شیراز خصوصا در محدوده باغ‌های قصردشت، همچنان ادامه دارد. به گزارش (ایسنا)، منطقه فارس، با وجود موضع‌گیری‌ها و تذکرات و بعضا هشدارها، وقوع آتش‌سوزی در باغ‌های شیراز، به آسیبی مستدام تبدیل شده است که آرام آرام آخرین تکه‌های ریه این شهر را از بین می‌برد.

کنسرت «همای» بنا به دستور «مقام قضایی» لغو شد

چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۶-۱۰-IranSOS- کنسرت «پرواز همای» که قرار بود پس از هشت سال به مدت پنج شب در تهران روی صحنه برود‌، لغو شد به گزارش ایسنا‌، طبق اعلام شرکت برگزارکننده، این کنسرت بنا به دستور «مقام قضایی» لغو شده است‌. همچنین توسط شرکتی که اقدام به بلیت‌فروشی این کنسرت کرده‌، اعلام شده که مبالغ بلیت خریداران تا هفت روز کاری به حساب آن‌ها عودت خواهد شد.