‎۳۶۳ واحد تولیدی در آذربایجان غربی تعطیل شده‌اند

پنجشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۶-۱۱-IranSOS- رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: از ۲۹۸۴ واحد تولیدی استان ۱۶۸۰ واحد فعال و نیمه فعال و ۳۶۳ واحد تعطیل شده و ۹۰۱ واحد راکد قابل فعال سازی در سطح استان وجود دارد. جعفر صادق اسکندری در گفت‌وگو با (ایسنا)، منطقه آذربایجان غربی، اظهار کرد: کمبود نقدینگی، فقدان بازار فروش، بدهی به سیستم‌های بانکی، مشکات کارگری، نبود سرمایه برای نوسازی، بالا بودن هزینه‌های تولید، نبود مواد اولیه، محدودیت صادرات، مشکلات خط تولید، بدهی به مالیات از جمله مشکلاتی واحدهای تولیدی است.

‎اعدام شش زندانی در ارومیه

پنجشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۶-۱۴-IranSOS- شش محکوم جرائم مواد مخدر، صبح امروز در ارومیه به دار آویخته شدند. به گزارش منابع هرانا، دو برادر به نام های علی و عثمان امینی، منصور فاتحی راد، به همراه سه تن دیگر، سحرگاه پنجشنبه ۲۱ خردادماه، در زندان ارومیه به دار آویخته شدند.

‎آغاز حبس یک شهروند بهایی درهمدان

پنجشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۶-۱۴-IranSOS- حکم حبس یک ساله حمید عزیزی، شهروند بهایی همدانی، اجرا شد. به گزارش هرانا، آقای حمید عزیزی، صبح دیروز چهارشنبه ۲۰ خرداد ماه، جهت تحمل یک سال حبس تعزیری، خود را به زندان همدان معرفی کرد.

‎کنسرت گروه “پایور” در رشت لغو شد

پنجشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۶-۱۴-IranSOS- چندی پیش در تاریخ دهم و یازدهم اردیبهشت، کنسرت گروه پایور به سرپرستی سعید ثابت و خوانندگی وحید تاج در رشت به دلایل نامعلوم لغو شد و تاریخ آن به بیست و یکم خرداد موکول شد، اما این کنسرت در این تاریخ نیز برگزار نمی‌شود و برای بار دوم لغو شد.