‎فعالیت یک خواننده در صداوسیما ممنوع شد

پنجشنبه ۴ تیر ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۶-۲۵-IranSOS- فعالیت یکی از خواننده‌های جوان کشور در صداوسیما ممنوع شده است. به گزارش ایسنا، روزنامه قانون نوشت: هنوز چند روز از انتشار خبر جلوگیری از پخش برنامه موسیقایی «دستان» از صداوسیما نگذشته که خبر رسید یکی از هنرمندان موسیقی هم دیگر نمی‌تواند در تلویزیون حضور داشته باشد.

‎اظهارات محسنی اژه‌ای در مورد حکم اعدام محمدعلی طاهری

پنجشنبه ۴ تیر ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۶-۲۵-IranSOS- معاون اول رییس قوه قضاییه درخصوص اجرای حکم مهدی هاشمی و علت بازداشت حمید بقایی و حکم اعدام رییس عرفان حلقه توضیحاتی را ارائه داد. به گزارش (ایسنا)، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در حاشیه مراسم تجلیل از خانواده شهدا،‌ جانبازان و ایثارگران دستگاه قضایی با حضور در جمع خبرنگاران درباره زمان اجرای حکم مهدی هاشمی گفت: زمان دقیق اجرای حکم را نمی‌دانم اما در حال حاضر پرونده در مرحله اجرا قرار دارد و دادسرا باید تصمیم بگیرد لذا روز مشخص اجرای حکم را نمی‌دانم.

‎جولایی : ‎۸ هزار زندانی جرایم غیرعمد چشم‌انتظار کمک خیرین

پنجشنبه ۴ تیر ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۶-۲۵-IranSOS- مدیرعامل ستاد دیه کشور گفت: هم‌اکنون ۸ هزار زندانی جرایم غیرعمد در زندان‌های کشور چشم انتظار کمک خیرین هستند. به گزارش (ایسنا)، منطقه سیستان و بلوچستان، سید‌اسدالله جولایی در مراسم جشن گلریزان شهرستان زاهدان افزود: ۶۵۰ میلیارد تومان بدهی این ۸ هزار زندانی است.

‎در سی وهشتمین روز اعتصاب اتفاق افتاد: ‎تعطیلی زودهنگام کارخانه ایران برک به دلیل بیرون ماندن ۳۲ کارگر

پنچشنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۶-۲۵-IranSOS- اعتراض صنفی کارگران کارخانه ایران برک رشت امروز (پنجشنه چهارم تیر ماه) وارد سی‌و هشتمین روز خود شد و به گفته کارگران این کارخانه نساجی از امروز هیچ کدام از ۳۲ کارگری که به دلیل اتمام قرارداد کار در لیست اخراج قرارداشتند وارد محوطه کارخانه نشدند.

‎‎به دنبال ۱۶ ماه پرداخت نشدن مطالبات مزدی: ‎کارگران ذوب آهن اردبیل حکم جلب کارفرما را گرفتند

پنجشنبه ۰۴ مرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۶-۲۵-IranSOS- کارگران ذوب آهن اردبیل توانستند تا بابت معوقات مزدی خود از دستگاه قضایی حکم و جلب مدیرعامل این واحد صنعتی را بگیرند. کارگران ذوب آهن اردبیل در تماس با اعلام این خبر به ایلنا گفت: این اقدام پس از آن صورت گرفت که روز دوشنبه در مقابل ساختمان استانداری اردبیل تجمع کردند.

‎احتمال اخراج ۳۲ کارگر ایران برک به دلیل اتمام قرارداد

پنجشنبه ۰۴ مرداد ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۶-۲۵-IranSOS- همزمان با شروع سی‌و هفتمین روز از اعتصاب کارگران کارخانه ایران برک رشت گفته می‌شود که از ابتدای ماه جاری تعداد ۳۲ نفر از کارگران این کارخانه به دلیل اتمام اعتبار قرارداد کار در آستانه اخراج هستند. برپایه این اطلاعات که به نقل از کارگران ایران برک رشت به دست ایلنا رسیده است از مجموع کارگران اتمام قرارداد شده هم اکنون تعداد ۵ کارگر به موجب وکالت محضری وظیفه پیگیری مطالبات صنفی همکاران خود را برعهده دارند.