‎روزنامه مردم امروز توقیف شد

شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۳-۲۰۱۵-۰۱-۱۷-IranSOS- روزنامه مردم امروز با دستور مقام قضایی توقیف شد. به گزارش هرانا به نقل از تسنیم؛ براساس اطلاعات به دست امده نامه دستور توقیف روزنامه مردم امروز به وزارت ارشاد ارائه شده تا به اجرا درآید.

‎اعدام دو نفر در ملاء عام در شیراز – گزارش تصویری + ۱۸

شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۳-۲۰۱۵-۰۱-۱۷-IranSOS- با دستور مقامات قضایی حکم اعدام دو فرد به اتهام تجاوز در ملاء عام در شیراز اجرا شد. بر اساس عکسهایی که خبرگزاری‌ها منتشر کردند، کودکان زیادی از پنجره ساختمان‌ها و خیابان شاهد این اعدام بودند.
‎به گزارش هرانا به نقل از مهر؛ صبح شنبه با دستور مقامات قضایی حکم اعدام دو مرد به اتهام تجاوز در ملا عام در شهر شیراز اجرا شد.

‎برخورد و پلمب تعدادی از آتلیه‌های عکاسی در مازندران

شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۳-۲۰۱۵-۰۱-۱۷-IranSOS- اداره نظارت بر اماکن عمومی مازندران به برخورد و پلمب تعدادی از آتیله‌های مازندرانی به دلیل تخلف از آئین نامه و عدم رعایت شئونات اسلامی اقدام نمود. به گزارش هرانا، در طی هفته جاری اداره نظارت بر اماکن عمومی مازندران طی دو مرحله در روزهای شنبه و سه شنبه نسبت به برخورد و پلمب دست کم ۳۰ واحد صنفی به دلیل عدم رعایت آئین نامه‌های مربوطه و عدم رعایت شئونات اسلامی اقدام نمود، عمده این اصناف در شهرهای آمل، بابل و قائمشهر فعالیت داشته‌اند؛ در میان اصناف پلمب شده نیز تعداد اندکی آرایشگاه و چاپخانه دیده می‌شود.

‎غلام‌حسین کلبی ۱۴ سال زندان بدون مرخصی

جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۳-۲۰۱۵-۰۱-۱۶-IranSOS- غلام‌حسین کلبی زندانی سیاسی زندان کارون اهواز از ۱۴ سال پیش بدون مرخصی در زندان بسر می‌برد و از مشکلات دندان و ناراحتی زانو رنج می‌برد. به گزارش هرانا، غلام‌حسین کلبی زندانی سیاسی زندان کارون اهواز از ۱۴ سال پیش بدون مرخصی در زندان بسر می‌برد. وی که از مشکلات دندان و ناراحتی زانو رنج می‌برد، در زندان از درمان مناسب نیز محروم است و پزشکان زندان نیز ازمسئولان خواسته‌اند که با مرخصی درمانی‌اش موافقت به عمل آید اما این موضوع نیز با مخالفت مسئولان روبرو شده است.

‎سوءقصد نافرجام به جان عبدالله مومنی

جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۳-۲۰۱۵-۰۱-۱۶-IranSOS- عبدالله مومنی، زندانی سیاسی سابق، شامگاه پنجشنبه در برابر منزلش با سلاح سرد مورد سوء قصد قرار گرفت. به گزارش هرانا به نقل از کلمه؛ ساعت ۲۳ روز پنجشنبه دو جوان موتورسوار که مقابل در ورودی منزل عبدالله مومنی، فعال سیاسی اصلاح طلب – در خیابان شادمان تهران- کمین کرده بودند، همزمان با نزدیک شدن وی به در منزل، او را تعقیب کردند.