‎وضعیت نامناسب جسمی آیت الله بروجردی، زندانی سیاسی در زندان

یکشنبه  ۲۶ مرداد ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۸-۱۷-IranSOS- وضعیت جسمی و پزشکی آیت الله بروجردی، زندانی سیاسی نامناسب گزارش شده است و در عین این موضوع همچنان از دریافت خدمات پزشکی مناسب محروم مانده است. به گزارش هرانا، روز شنبه مورخ ۲۵ مردادماه خانواده آقای بروجردی در ملاقات با ایشان وضعیت وی را بسیار نامناسب مشاهده کرده‌اند، بطوریکه نامبرده تنها با کمک دو زندانی دیگر قادر به راه رفتن بوده است.

‎ضرب و شتم و عدم رسیدگی پزشکی به یک فعال سیاسی عرب در زندان اردبیل

یکشنبه  ۲۶ مرداد ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۸-۱۷-IranSOS- شهاب عباسی، زندانی سیاسی عرب در زندان اردبیل به دلایل نامعلومی مورد ضرب و شتم تعدادی از زندانیان غیرسیاسی این زندان قرار گرفت و دچار شکستگی پا شد با این حال از رسیدگی پزشکی مناسب محروم مانده است. به گزارش هرانا، شهاب عباسی زندانی سیاسی عرب اهوازی محبوس در زندان اردبیل، ۲۴ مردادماه به دلایل نامعلومی مورد حمله حداقل دو تن از زندانیان غیرسیاسی این زندان قرار گرفت که این حمله موجب شکستگی ساق پای راست او شد.

‎تمرین نیروهای بسیج برای جنگ‌های شهری، با گلوله جنگی

یکشنبه  ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ -۲۰۱۴-۰۸-۱۷-IranSOS- درحالی که سپاه و بسیج بار‌ها تیراندازی و استفاده از گلوله جنگی برای برخورد با معترضین دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سال ۸۸ را تکذیب کرده‌اند، یکی از سرداران سپاه از ساخت شهرکی برای مقابله با جنگ شهری و تمرین با گلوله جنگی برای برخورد با معترضین احتمالی خبر داده است.