‎بازجویان اطلاعات مانع آزادی مجید محمدی شدند

دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۸-۲۵-IranSOS- با خالی کردن فایل تقویم مجید محمدی معین به دستور ماموران وزارت اطلاعات، آزادی مجید محمدی معین خبرنگار سابق روزنامه‌های سلام و بیان برای ١١ ماه دیگر به تاخیر افتاد. به گزارش هرانا به نقل از جرس، مجید محمدی معین از بازداشت شدگان وقایع ۸۸ که اکنون به اتهام ارتباط با «دول متخاصم» افزون بر ۲ سال و نیم است که در زندان به سر می‌برد، قرار بود ۲۰ مرداد ماه آزاد شود.

‎بازداشت مالک یک قنادی در ارومیه بدلیل طراحی کیک

دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۸-۲۵-IranSOS- «سلام احمدی» صاحب مغازه شیرینی فروشی «لاوان» در ارومیه پس از تفتیش کامپیو‌تر مغازه‌اش و کشف عکس کیکی با طرح پرچم کردستان (پرچم رسمی اقلیم کردستان عراق) بازداشت و به زندان ارومیه منتقل شد. به گزارش هرانا، طی هفته گذشته ماموران اداره اماکن شهر ارومیه پس از تذکر چندباره به آقای سلام احمدی برای تغییر نام مغازه اش به دلیل آنکه آن را نامی کردی می دانستند سرانجام به مغازه شیرینی فروشی «لاوان» متعلق به وی مراجعه کرده و پس از تفتیش کامپیو‌تر مغازه، وی را بازداشت و مغازه را نیز پلمپ کردند.

‎اعدام یک زندانی در ملاء عام در برازجان

دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۸-۲۵-IranSOS- سپیده دم روز گذشته بک زندانی که به افساد فی العرض متهم بود در ملاء عام در شهر برازجان به دار آویخته شد.به گزارش هرانا، سپیده دم روز گذشته ۲ شهریور ماه یک زندانی که به اتهام افساد فی العرض به اعدام محکوم شده بود در ملاء عام در شهر برازجان بدار آویخته شد.

‎بازداشت دو نوکیش مسیحی در حمله به یک کلیسای خانگی

دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۸-۲۵-IranSOS- چندی پیش ماموران امنیتی با هجوم به یک کلیسای خانگی در تهران، دو تن از نوکیشان مسیحی را بازداشت کردند. به گزارش هرانا به نقل از محبت نیوز، منابع خبری از بازداشت دوتن دیگر از نوکیشان مسیحی ساکن پایتخت به اسامی «مهدی وزیری» و «امیر کیان» خبر داده‌اند.

‎اعمال خشونت بر کودکان کار برای راندن از چادرهایشان

دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۸-۲۵-IranSOS- شنبه صبح گروهی از ماموران که هویتشان تا کنون مشخص نشده است با حمله به چادرهای محل زندگی جمعی از کودکان کار اهل سیستان و بلوچستان و خانواده‌هایشان که عمدتا زباله‌گرد و نوازنده دوره‌گرد هستند، ضمن آتش‌زدن چادر‌ها و انتقال وسایل زندگی آنان به مکانی نامعلوم، تلاش کردند این خانواده‌ها را از تپه‌های شنی معادن شهر قدس (قلعه حسن‌خان) دور کنند.