‎قرار اعدام دوباره مردی که زنده ماند و بخشوده شد

پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۸-۲۸-IranSOS- نوزده سال از روزی که نیازعلی به جرم قتل عمد، قصاص و ساعاتی بعد در راه سردخانه زنده شد می‌گذرد. این در حالی است که ۲۰ روز پیش با درخواست پسر مقتول که حالا جوانی ۲۵ ساله است، او دوباره بازداشت و دوباره به اعدام محکوم شده است. حالا پرونده در انتظار امضای رئیس قوه قضائیه است تا حکم اعدام دوباره اجرا شود.

‎اعدام دستکم سه زندانی در محوطه زندان مرکزی بندرعباس

پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳ -۲۰۱۴-۰۸-۲۸-IranSOS- سحرگاه روزجاری دست کم سه زندانی متهم به حمل و نگهداری مواد مخدر در محوطه زندان مرکزی بندرعباس از طریق چوبه دار اعدام شدند. به گزارش هرانا، سپیده دم روز جاری پنج‌شنبه ۶ شهریور ماه دستکم ۳ زندانی متهم به حمل و نگهداری مواد مخدر بنامهای مراد ادین، محمود خاقانی و یاسر ریگی در محوطه زندان مرکزی بندرعباس از طریق چوبه دار اعدام شدند. گفتنی است، اسماعیل قنبری دیگر زندانی که روز گذشته برای اجرای حکم به پای چوبه دار رفته بود با به تعویق افتادن اجرای حکم به سلول خود بازگشت.

‎ابوبکر البغدادی دستگیر و روانه اوین شد؟!

پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۸-۲۸-IranSOS- سید عبدالجواد موسوی، انتشار یک خبر پیرامون دستگیری اعضای یک گروه موسیقی زیرزمینی در مشهد را دستمایه یادداشت امروز خود در «خبرآنلاین» قرار داده است. به گزارش ایسنا، در این یادداشت می‌خوانیم: «یک گروه زیرزمینی را که کلیپ پر می‌کرده‌اند و در شبکه‌های تلویزیونی خارج از کشور پخش می‌کردند در مشهد دستگیر کرده‌اند. تا این جایش خیلی خبر مهمی نیست و اتفاقی است که معمولا رخ می‌دهد، کسی هم از شنیدنش تعجب نمی‌کند. ناگفته پیداست که چنین اعمالی در جمهوری اسلامی جرم محسوب می‌شود و کسی که در این سرزمین زندگی می‌کند یا از سر اضطرار و یا از سر اختیار باید به این قوانین گردن نهد.