‎جمع آوری دوباره ماهواره در برج های سعاد آباد

چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۸-۲۷-IranSOS- نیروی انتظامی از صبح روزجاری (۴شنبه) با ورود به برج‌های تعاونی‌های هفت گانه کارکنان نهاد‌های مختلف دولتی در منطقه بهرود سعادت آباد اقدام به جمع آوری دوباره بشقاب‌های ماهواره از این واحد‌ها کرد. به گزارش هرانا، نگهبانی ساختمان تیسفون واقع در خیابان شهید صبحی منطقه بهرود به ایرنا گفت، نیروهای پلیس با در اختیار داشتن حکم قضایی از نگهبان ساختمان درخواست می‌کنند که برای جمع آوری بشقاب‌ها به پشت بام راهنمایی شوند.

‎نهمین روز متوالی تحصن کارگران معدن بافق

چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۸-۲۷-IranSOS- تحصن کارگران معدن سنگ آهن بافق صبح امروز (چهارشنبه ۵ شهریور) به نهمین روز متوالی‌اش وارد شد. همزمان شماری از کارگران و خانواده‌های کارگران بازداشتی مقابل فرمانداری تجمع کرده‌اند. به گزارش هرانا به نقل از ایلنا، درعین حال تجمع امروز مقابل فرمانداری را نسبت به روزهای گذشته پرتعداد توصیف کردند.

‎تجمع کارگران همزمان با ورود وزیر صنعت به رشت

چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۸-۲۷-IranSOS- جمعی از کارگران کارخانه ایران برک در اعتراض به دریافت نکردن ۶ ماه حقوق، صبح امروز همزمان با سفر وزیر صنعت و معدن به شهر جدید صنعتی رشت در مسیر عبور او در مقابل درب ورودی کارخانه تجمع کردند. به گزارش هرانا «مهدی محمدی» نماینده کارگران ایران برک که در تجمع امروز حضور داشت با اعلام این خبر به ایلنا گفت: صبح امروز (۴ شهریور ماه) کارگران ایران برک که در اعتراض به عدم دریافت ۶ ماه حقوق از ده روز پیش دست از کار کشیده بودند، امروز همزمان با ورود وزیر صنعت، معدن و تجارت به شهر صنعتی رشت با تجمع در مقابل درب ورودی کارخانه خواستند صدای اعتراضشان را به گوش وزیر برسانند.

‎نقش وزارت اطلاعات دولت روحانی در احضار و تهدید فعالان مدنی

چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۸-۲۷-IranSOS- گزارش‌های رسیده، از نقش وزارت اطلاعات دولت حسن روحانی در تهدید برخی فعالان مدنی و سیاسی و تلاش برای اعتراف گیری از آن‌ها حکایت دارد. به گزارش هرانا به نقل از کلمه، در اولین سالگرد فعالیت دولت یازدهم و در حالی که حسن روحانی رئیس جمهوری با شعار باز کردن فضای سیاسی، حاکم کردن تدبیر و بازگرداندن امید توانست رای اکثریت مردم را به خود جلب کند، گروهی از فعالان سبز و اصلاح طلب از سوی ماموران وزارت اطلاعات مورد تهدید قرار گرفته‌اند.

‎خانواده کارگران بازداشتی، آزادی به قید وثیقه را نپذیرفتند

چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۸-۲۷-IranSOS- تعدادی دیگر از کارگران معدن سنگ آهن بافق به جمع خانواده‌های کارگران بازداشتی در مقابل فرمانداری این شهرستان پیوستند. به گزارش هرانا و به نقل از ایلنا، یکی از کارگران معدن بافق با اعلام این خبر گفت: معدنچیان که با استفاده از سرویس‌های رفت‌ و برگشت معدن در مقابل قرمانداری حاضر شده‌اند در این تجمع بار دیگر حمایتشان را از همکاران بازداشتی خود اعلام کردند.
در همین رابطه بستگان یکی از کارگران بازداشت شده گفت: از‌‌ همان روز اول مسئولان با آزادی کارگران به قید وثیقه موافق بودند اما خانواده‌های بازدشت‌شدگان زیر بار نمی‌رفتند.

‎بازداشت و گرداندن متهمان تازه بازداشت شده در ساری

چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۸-۲۷-IranSOS- طی روز جاری ماموران نیروی انتظامی اقدام به بازداشت و گرداندن متهمان تازه بازداشت شده در سطح شهر تحت عنوان «طرح جمع‌آوری اراذل و اوباش» کردند. به گزارش هرانا و به نقل از فرارو، شهرِ ساری امروز شاهدِ اجرای طرح «جمع‌آوری اراذل و اوباش» توسط نیروی انتظامی بود.