‎ممنوعیت اشتغال زنان در «کافی‌شاپ‌ها» و «قهوه خانه‌ها»

شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۸-۳۰-IranSOS- سرهنگ خلیل هلالی در گفت‌وگو با تسنیم،‌ با اشاره به ممنوعیت به کارگیری زنان در قهوه‌خانه‌ها اظهار داشت: به طور کل اشتغال زنان در قهوه خانه‌ها ممنوع است و حتی گرچه اخذ پروانه کسب قهوه خانه از سوی زنان بلامانع است ولی زنانی که تقاضای اخذ پروانه کسب قهوه‌خانه دارند باید مردانی را به عنوان مباشر خود در این اماکن معرفی کنند چراکه طبق قانون، تردد و اشتغال زنان حتی اگر صاحب پروانه کسب نیز باشند، در داخل قهوه خانه‌ها ممنوع است.

‎کدام وزیر بابک زنجانی را تأیید کرد؟

شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۸-۳۰-IranSOS- وزیر نفتی که امضایش پای نامه تأییدیه «بابک زنجانی» ثبت شده، حالا مدعی است که از جزئیات معامله بی‌خبر است؛ معامله‌‏ای که در نهایت به فساد تاریخی گسترده منجر شده و از دیگر پرونده‌های فساد در ایران، گوی سبقت ربوده است.
‎به گزارش ایسنا، روزنامه شرق با این مقدمه افزود: تأییدیه «بابک زنجانی» به امضای چهار ‌وزیر دیگر دولت احمدی‌نژاد رسیده بود. آن هم در شرایطی که به گفته «امیرعباس سلطانی»، «زنجانی پیش‌تر ۱۵ پرونده باز تخلف در محاکم داشته و همه او را نه به‌عنوان یک تاجر که به‌عنوان یک بدهکار و کلاهبردار می‏‌شناختند.»