‎وضعیت وخیم جسمی ارژنگ داوودی در زندان رجایی شهر

پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۸-۲۱-IranSOS- ارژنگ داوودی زندانی سیاسی که اخیرا به اعدام محکوم شده در طی آزمایشات جدید متوجه شده که از قند خون و چربی بالایی برخوردار است امام تاکنون از دریافت داروهای خود محروم بوده است. به گزارش هرانا، ارژنگ داوودی زندانی سیاسی که بیش از ۱۰ سال را در زندان بسر می‌برد و اخیرا از سوی دادگاه انقلاب کرج به‌دلیل فعالیت سیاسی در داخل زندان به اعدام محکوم شده در پی مراجعه به بهداری متوجه گردید که از بیماری قند و چربی خون رنج می‌برد ولی به‌دلیل خرابی دستگاه آزمایش خون در زندان رجایی شهر تاکنون از دریافت دارو محروم بوده است.

‎دو مامور پیمانی شهرداری تهران به اتهام قتل علی چراغی، کارگر ۴۱ ساله، بازداشت شدند‏

پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۸-۲۱-IranSOS- معاون خدمات شهری شهرداری تهران روز چهارشنبه (امروز) از بازداشت دو تن از ماموران پیمانی شهرداری تهران به اتهام قتل علی چراغی خبر داد. به گزارش هرانا به نقل از ایلنا، علی چراغی، کارگر ۴۱ ساله، دارای چهار فرزند، روز ۱۶ مرداد درحالی که همراه با پسر ۱۴ ساله خود بود، توسط ماموران منتسب به سد معبر شهرداری،  مورد ضرب و شتم قرار گرفت و پس از یک هفته جان باخت.

‎هزینه‌ درمان، سالانه ۷۰۰ هزار نفر را زیر خط فقر می‌برد

پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۸-۲۱-IranSOS- حسن قاضی‌زاده هاشمی روز یکشنبه طی سخنانی در دومین همایش علمی کاربردی مدیران و کارشناسان حقوقی وزارت بهداشت گفت: «سالانه ۷۰۰  هزار ایرانی به دلیل بالا بودن هزینه‌های درمان به زیر خط فقر سقوط می‌کنند به گزارش هرانا به نقل از روزنامه خراسان،حسن قاضی‌زاده هاشمی روز یکشنبه طی سخنانی در دومین همایش علمی کاربردی مدیران و کارشناسان حقوقی وزارت بهداشت گفت: «سالانه ۷۰۰  هزار ایرانی به دلیل بالا بودن هزینه‌های درمان به زیر خط فقر سقوط می‌کنند. شاید خودمان متوجه این هزینه‌ها نشویم ولی همه ما در اطرافمان نزدیکانی داریم که به دلیل هزینه‌های سنگین درمانی خانواده‌های آنان بیچاره شده‌اند.»

‎دستگیری ۷۲۲ نفر به اتهام هنجارشکنی در کنار دریا

چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۸-۲۰-IranSOS- سرهنگˈمحمد مسعود زاهدیان، رییس پلیس امنیت اخلاقی نیروی انتظامی از دستگیری ۷۲۲ نفر در طرح سالمسازی دریا در تابستان امسال خبر داد. به گزارش ایرنا، سرهنگˈمحمد مسعود زاهدیان مدعی شد: هر سال نیروی انتظامی در قالب قرارگاهی متشکل از رده های مختلف ناجا و دیگر سازمان های درگیر با هدف ایجاد فضایی امن و سالم به اجرای طرح سالمسازی دریا در استان های گیلان، مازندران و گلستان می پردازد.