‎اعدام دسته جمعی در زندان قزلحصار کرج

دوشنبه  ۲۷ مرداد ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۸-۱۸-IranSOS- روز جاری حداقل ۱۰ تن در زندان قزلحصار کرج بصورت دسته جمعی اعدام شدند. به گزارش هرانا، صبح روز جاری مورخ ۲۶ مردادماه بیش از ۱۴ تن از زندانیان واحدهای ۱ و۲ زندان قزلحصار کرج برای اجرای حکم اعدام به محل اجرای حکم منتقل شدند با این حال مشخص نیست با توجه به ظرفیت ۱۱ نفره محل اجرای حکم اعدام چگونه و چند تن از ایشان به دار آویخته شدند، هر چند گزارشات دریافتی از اعدام حداقل ده و حداکثر تمامی آنان خبر می‌دهد.

‎کشته و زخمی شدن زندانیان در پی شورش در زندان قزلحصار

دوشنبه  ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ -۲۰۱۴-۰۸-۱۸-IranSOS- در پی شورش در زندان قرل حصار کرج و همچنین تجمع خانواده‌های زندانیان اعدامی مقابل زندان، تعدادی از زندانیان این زندان در درگیری با یگان حفاظت این زندان کشته و زخمی شدند. به گزارش هرانا، روز جاری مورخ ۲۶ مردادماه، در پی انتقال دسته جمعی تعدادی از زندانیان محکوم به اعدام این زندان برای اجرای حکم، زندانیان ساکن واحد ۱ و نیز واحد ۲، سالن‌های ۲ و ۳ زندان قزل حصار شورش کرده و با زندانبانان و یگان حفاظت زندان درگیر شدند.

‎اعدام یک زندانی در ملاء عام در میانه

دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۸-۱۸-IranSOS- اجرای حکم اعدام در ملاء عام متهم به افساد فی الارض روز جاری دوشنبه در شهرستان میانه اجرا شد. به گزارش مهر و به نقل از تارنمای عصر ایران، اجرای حکم اعدام متهم به افساد فی الارض با اتهاماتی همچون تشکیل باند پخش مواد مخدر با به کارگیری دختران بی‌سرپرست و بی‌بضاعت،

‎اعتراض صنفی کارگران «هفت‌تپه» به دوازدهمین روز رسید

دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۸-۱۸-IranSOS- با گذشت دوازدهمین روز از اعتراض صنفی کارگران کارخانه نی شکر هفت تپه، کارگران دست از کار کشیده و در مقابل ساختمان امور اداری این واحد تولیدی به تجمع خود ادامه دادند. یکی از کارگران مجتمع نیشکر هفت‌تپه به ایلنا گفت: تجمع کنندگان که در بخش‌های کشاورزی، مهندسی، تعمیر و نگهداری، مطالعات نیشکر، حسابداری و امور اداری و… کار می‌کنند خواستار دریافت حقوق معوقه (ماه‌های خرداد و تیر) و بازنگری در طرح طبقه بندی مشاغل هستند.

‎مرگ یک کارگر بر اثر ضرب و شتم توسط ماموران منتسب به شهرداری تهران

دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳-۲۰۱۴-۰۸-۱۸-IranSOS- در پی کشته شدن یک کارگر بر اثر ضرب و شتم ماموران منسوب به شهرداری تهران، یک مامور گشت سد معبر شهرداری که نخواست نامش فاش شود در گفتگو با خبرنگار ایلنا ضمن تشریح شرایط شغلی و استخدام این کارگران، گفت بیشتر همکارانش حین انجام وظیفه به باتون، پنجه بوکس و گازاشک آور مجهزند.