‎نام احمدی‌نژاد در تحقیقات پلیس ترکیه

یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲ – IranSOS – فهیم تستکین ستون‌نویس و سردبیر بخش اخبار بین‌الملل روزنامه ترکی «رادیکال» است. وی که مجری برنامه تلویزیونی «دوگو دیوانی» در ای ام سی است، بنیانگذار خبرگزاری فققاز نیز بوده است. به گزارش ایسنا، خبرنگار «انتخاب» در تماس با وی، نظر این روزنامه‌نگار مطلع از اتفاقات اخیر ترکیه را جویا شده است که اهم اظهارات وی در پی می‌آید:

‎همه آنچه درباره «بانک بابک» نمی‌دانید

شنبه ۷ دی ۱۳۹۲ – IranSOS – نام یک بانک در مالزی با نام بابک زنجانی گره خورده است. نام این بانک «نخستین بانک سرمایه‌گذاری اسلامی» است. به گزارش ایسنا به نقل از روزنامه کسب و کار، زنجانی تایید کرده که عضو هیات‌مدیره این بانک است. به گفته وی، این بانک با سرمایه ۱۰۴ میلیون دلار فعالیت می‌کرد و فعالیتش هم نرمال و خوب بوده است. زنجانی گفته است که صاحب این بانک نیست و در آن سهامی هم ندارد بلکه صاحبش بانک دیگری در اندونزی بوده که به بانک دیگری سهامش را واگذار کرده بود.

بیانیه پشتیبانی از «کارزار لغو گام به گام اعدام» با امضاهای جدید

استقبالی که از اقدام شجاعانه آغازکنندگان «کارزار لغو گام به گام اعدام» در داخل و خارج کشور به عمل آمده امیدوار کننده است. ایرانیان زیادی به صورت های مختلف از این کارزار پشتیبانی کرده و در عمل با آن همراه شده اند. بیانیه پشتیبانی از «لگام» که به وسیله صدها تن از ایرانیان داخل و خارج کشور امضا شده است، بخشی از این همراهی است. امیدواریم امضای بیانیه ها و اعلام پشتیبانی، در ادامه خود به اقدام های عملی و موثر برای لغو اعدام در ایران بیانجامد.