‎پروانه نشر چشمه برای دو سال به حالت تعلیق درآمد

‎پنج شنبه٬ ۲۴ بهمن ماه ۱۳۹۲ – IranSOS – هیات رسیدگی به تخلفات ناشران رای نشر چشمه را صادر کرد که بر این اساس پروانه این موسسه انتشاراتی به مدت دو سال به حالت تعلیق درآمد. به گزارش مهر، با وصول لایحه اعتراضیه مدیر نشر چشمه، هیئت تجدیدنظر رسیدگی به تخلفات ناشران پس از تشکل جلسات کارشناسی و بررسی‌های لازم و با ملاحظه مجموع محتویات پرونده ضمن اعلام ختم رسیدگی، رای خود را صادر کرد.

‎اعدام دو نفر در شیراز و در ملأ عام

‎پنج شنبه٬ ۲۴ بهمن ماه ۱۳۹۲ – IranSOS – حکم اعدام دو متهم قتل و تجاوز به عنف صبح امروز در شیراز و در ملأ عام به اجرا درآمد. به گزارش هرانا به نقل از واحد مرکزی خبر، در این مراسم که با حضور جمع زیادی از مردم شیراز به اجرا در آمد، حکم اعدام متجاوز به عنف ۳۶ و ۳۷  ”ر-الف” و “م-د” ،ساله پس از طی مراحل قانونی و با دستور دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان به اجرا گذاشته شد.

‎هانی یازرلو از زندان وکیل آباد مشهد آزاد شد

‎پنج شنبه٬ ۲۴ بهمن ماه ۱۳۹۲ – IranSOS – دکتر هانی یازرلو زندانی سیاسی زندان وکیل آباد مشهد با پایان دوره محکومیت خود از زندان آزاد شد. به گزارش هرانا، این زندانی سیاسی روز شنبه ۲۸ دی ماه به بهانهٔ اعزام به دادسرای اوین از بند ۳۵۰ زندان اوین خارج و به زندان وکیل آباد مشهد تبعید شد.

‎تجمع معترضان در مقابل تالار شیشه ای بورس تهران

‎پنج شنبه٬ ۲۴ بهمن ماه ۱۳۹۲ – IranSOS – در پی تداوم افت شاخص کل بورس اوراق بهادار و ورود به کانال ۷۹ هزار واحدی که به تبع افت ۱۱۰۵ واحدی شاخص کل رقم خورد سهامداران تالار کرج دست به اعتراض زدند. به گزارش ایلنا، بعد از پایان معاملات آخرین روز  هفته تعدادی از معترضان مربوط به سهامداران ۱۴ شرکتی که قرار است نمادشان از اول اسفند ماه از بازار پایه به بازار توافقی انتقال یابد در مقابل سازمان بورس تجمع کردند و نسبت به ادامه افت قیمت سهام اعتراض کردند.