‎دو زندانی سیاسی کُرد مجددا به اعدام محکوم شدند

‎پنج شنبه ۸ اسفند ماه ۱۳۹۲ – iranSOS – سید سامی حسینی و سید جمال محمدی دو زندانی سیاسی کُرد محبوس در زندان مرکزی ارومیه از سوی دادگاه کیفری این شهر به اعدام و ده سال زندان محکوم شدند. به گزارش هرانا، با شکایت نماینده حقوقی سپاه ارومیه از این دو زندانی به اتهام قتل یک عضو سپاه که گفته می‌شود در درگیری با چریک‌های مخالف دولت ایران به قتل رسیده است؛ پرونده‌ای با اتهام قتل در دادگاه کیفری ارومیه بر علیه این دو زندانی سیاسی باز شد.

‎اعدام یک متهم در سلماس

‎پنج شنبه ۸ اسفند ماه۱۳۹۲ -‎ – IranSOSیک متهم به قاچاق مواد مخدر بامداد امروز به دار آویخته شد . به گزارش هرانا به نقل از واحد مرکزی خبر، رییس زندان سلماس: این قاچاقچی سال ۸۶ موقع حمل ۵ کیلوگرم تریاک و ۶۰۰ گرم هروئین دستگیر شده بود که سرانجام پس از طی مراحل قانونی و تائید مراجع قضایی اعدام شد.

‎یک زندانی متهم به قتل در مشهد اعدام شد

‎پنج شنبه ۸ اسفند ماه ۱۳۹۲ -IranSOS- فردی که مرد ۵۰ ساله ای را با ضربات چاقو کشته بود، در زندان مرکزی مشهد از طریق حلق آویز اعدام شد. به گزارش هرانا به نقل از روزنامه خراسان، ماجرای این جنایت بر اساس محتویات پرونده حاکی از آن است که سال ۱۳۸۷، سه نفر مقادیری موادمخدر را به یکی از شهرهای شمال کشور منتقل می کنند.

‎۲۵۰ کارگر کارخانه فولاد میبد ۶ ماه است که حقوق نگرفته‌اند

‎پنج شنبه ۸ اسفند ماه ۱۳۹۲ – IranSOS – دولت این کارخانه را به اسم خصوصی‌سازی به فروش رسانده است اما این کار منجر به تعطیلی کارخانه شد./ از وزیر صنعت و معدن و تجارت می‌خواهم که به درخواست این کارگران رسیدگی کند و کارخانه را نجات دهد. نماینده مردم یزد در صحن علنی مجلس از تعویق ۶ ماه حقوق حقوق ۲۵۰ کارگر کارخانه فولاد میبد خبر داد. به گزارش ایلنا، محمد صالح جوکار در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر صنعت، معدن و تجارت به وضعیت کارخانه فولاد میبد اشاره کرد و گفت:

‎در اعتراض به عدم دریافت ۶ ماه حقوقٰ؛ ‎کارگران پسماند شهری در مقابل شهرداری قزوین تجمع کردند

‎پنج شنبه ۸ اسفند ماه ۱۳۹۲ -IranSOS- این کارگران که حقوق ۴ ماه سال جاری و ۲ ماه از حقوق سال گذشته‌شان را از پیمان‌کاران دریافت نکرده‌اند، خواستار دخالت شهرداری در بازپس‌گیری حقوق‌ ماهانه‌شان از پیمانکار شدند. صبح امروز حدود ۵۰ نفر از کارگران شهری سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق و دست مزدشان در مقابل شهرداری قزوین تجمع کردند. به گزارش خبرنگار ایلنا، این کارگران که حقوق ۴ ماه سال جاری و ۲ ماه از حقوق سال گذشته‌شان را از پیمان‌کاران دریافت نکرده‌اند، خواستار دخالت شهرداری در بازپس‌گیری حقوق‌ ماهانه‌شان از پیمانکار شدند.