‎عدم رسیدگی مسئولین به قتل یک شهروند بهایی

‎چهارشنبه ,۱۶ بهمن ۱۳۹۲ – باوجود گذشت بیش از ۱۰ ماه از قتل سعیداله اقدسی در میاندوآب مسئولین نیروی انتظامی هیچ اقدامی برای شناسایی قاتل یا قاتلین وی به عمل نیاورده‌اند. به گزارش هرانا، جسد سعیداله اقدسی ۸۳ ساله روز ۳ اردیبهشت ماه سال جاری در منزل مسکونی خود در حالی پیدا شد که دست و پای جسد با طناب بسته شده بود و ۷ ضربه کشنده با شیئی نوک تیز به وی وارد آمده بود.

‎فشار و تهدید وزارت اطلاعات بر یکی معلم اهل‌سنت

‎چهارشنبه ,۱۶ بهمن ۱۳۹۲ – IranSOS – عبدالواحد معروف‌زاده معلم و شهروند کرد اهل‌سنت که بتازگی از زندان رجایی شهر کرج آزاد شده، از سوی مامورین وزارت اطلاعات تحت فشار و تهدید قرار گرفته است. به گزارش هرانا، عبدالواحد معروف‌زاده ساکن شهر اشنویه و متولد ۱۳۶۴ بوده و در شهریور ماه سال جاری پس از ۱۸ ما زندان در اداره اطلاعات ارومیه و زندان رجایی شهر کرج، از زندان مزبور آزاد شده است.

‎ضرب و جرح سه شهروند بهایی در منزل شخصی

‎چهارشنبه ,۱۶ بهمن ۱۳۹۲ – IranSOS – فردی با ورود به منزل یک خانواده بهایی ساکن بیرجند، سه تن از اعضای این خانواده را به ضرب چاقو مجروح کرد. به گزارش هرانا، شامگاه دوشنبه ۱۴ بهمن ماه فرد نا‌شناسی با سلاح سرد (چاقوی نوک‌تیز) وارد منزل یکی از شهروندان بهایی ساکن بیرجند شده و با ضربات پی در پی و مهلک اعضای خانه را مجروح نمود.