‎درخواست زندانیان اهل‌سنت زندان رجایی شهر برای آزادی ۵ سرباز گروگان گرفته شده

‎پنجشنبه, ۸ اسفند ۱۳۹۲ -IranSOS- بیش از ۱۰۰ تن از زندانیان عقیدتی اهل‌سنت در زندان رجایی شهر کرج که بیش از ۳۰ تن از ایشان در زیر حکم اعدام بسر می‌برند، طی نامه‌ای خطاب به جیش العدل خواهان آزادی ۵ سرباز گروگان گرفته شده توسط این گروه شدند. متن کامل نامه که بدست خبرگزاری هرانا رسیده را در زیر می‌خوانید:

‎زنان مسلمان آلمانی داوطلب برای ازدواج در سوریه

‎چهارشنبه٬ ۹ اسفند ماه ۱۳۹۲ -IranSOS- حنیف حیدرنژاد: نیروهای امنیتی آلمان تائید می کنند که گرایشی در بین دختران  و زنان مسلمان در آلمان پدیدار شده که به سوریه رفته تا در “جهاد” برعلیه نیروهای بشار اسد شرکت کنند. آرزوی این زنان ازدواج با یک “جهادیست” بوده و اینکه روزی بیوه یکی از این جهادگران باشند. “ولت آنلاین” در یک گزارش به تاریخ ۲۸ فوریه ۲۰۱۴ به نمونه یک دختر ۱۶ساله مسلمان از پدری الجزایری و مادری آلمانی اشاره می کند که با جعل نامه ای از پدر و مادرش که در آن نوشته بوده آنها با مسافرت تنهای او موافقت دارند، از طریق هوائی از  آلمان خارج و به ترکیه رفته و از آنجا نیز خود را به سوریه رسانده است. او که در دبیرستان درس می خواند از طریق اینترنت و فیسبوک با جهادیست های آلمانی که در سوریه هستند ارتباط داشته و تحت تاثیر آنها قرار گرفته و تصمیم می گیرد به آنها بپیوندد.

‎بیخبری ده روزه از احمد سهرابی، شهروند بلوچ

‎پنج شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۲ -IranSOS- باوجود گذشت ۱۰ روز از بازداشت احمد سهرابی فرزند یک روحانی اهل سنت، خانواده وی از وضعیت اش اطلاعی کسب نکردند. به  گزارش  هرانا، احمد سهرابی ۲۰ ساله که روز سه شنبه ۲۹ بهمن توسط وزارت اطلاعات ایرانشهر بازداشت شد، با گذشت ۱۰ روز هنوز شرایط نامشخصی دارد. با وجودیکه در‌‌‌ همان زمان دستگیری ماموران وزارت اطلاعات ایرانشهر به همراهانش گفته بودند که می‌توانید وضعیت او را از ستاد خبری ایرانشهر (اطلاعات) پیگیری کنید، اما تاکنون هیچ فردی پاسخگوی آن نیست.

‎مقایسه ثروت عسگراولادی و بابک زنجانی

‎جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۲-IranSOS- هفته‌نامه تماشاگران در تازه‌ترین شماره خود به مرور سبک سرمایه‌داری اسدالله عسگراولادی با بابک زنجانی و همچنین میزان ثروت این دو سرمایه‌دار پرداخته است. به گزارش ایسنا، در گزارش این هفته‌نامه آمده است: یکی مسجد می‌سازد و دیگری فیلم سینمایی‌اش را راهی فستیوال فجر می‌کند. اولی در تشکیلات صنفی و سیاسی اتاق بازرگانی جایی می‌گیرد و دومی به محافل شبه سیاسی و پرقدرت نزدیک می‌شود. اولی در خیابان مطهری دفتری با سه اتاق و ۵ کارمند دارد و دومی حوالی منطقه اکباتان تهران ساختمانی مدرن را با کارمندانی پرشمار اداره می‌کند. اولی سابقه انقلابی دارد و دومی سابقه زندان پیدا کرده است.