‎پلمب ۵۴ واحد صنفی در لرستان

‎شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ – IranSOS – رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی رژیم ایران در لرستان از پلمب ۵۴ واحد صنفی طی مدت ۱۰ روز در استان خبر داد.به گزارش (ایسنا)، منطقه‌ی لرستان، سرهنگ «الماسیان» در جمع خبرنگاران گفت: مأموران اداره‌ی نظارت بر اماکن عمومی استان با همکاری مسئولان اتحادیه‎های صنفی از ۵۲۳ واحد صنفی استان در رسته‎های مختلف به‎صورت محسوس از پنجم بهمن‌ماه امسال به مدت ۱۰ روز بازدید کردند.

‎اعدام دو متهم در کرج و در ملاءعام

‎شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ – IranSOS – فرمانده انتظامی شهرستان کرج بامداد امروز در مراسم اعدام دو تن از متجاوزان به عنف با تاکید بر اینکه پلیس ردپای متهمان متجاوز به عنف را تا پای چوبه دار دنبال می‌کند، گفت: عاقبت این دو مجرم هشداری است برای تمامی کسانی که در توهم اقدامات مجرمانه هستند.

‎نظر موسوی اردبیلی درباره اعدام در ملاء عام

‎شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ – IranSOS – موسوی اردبیلی به پرسش شفقنا درباره اجرای حدود پاسخ گفته. به گزارش ایسنا، شفقنا در ادامه نوشت: متن پرسش مطرح شده و پاسخ وی بدین شرح است: آیا اجرای حدود در ملاء عام از ضروریات اجرای حدود و جزو لاینفک آن است یا می توان حدود را در ملاء خاص نیز اجرا کرد؟ منظور از ملاء عام در شرع مقدس چیست؟ آیا توصیه یا نهی از شرکت کودکان و افراد غیر بالغ در هنگام اجرای حدود شده است؟ با توجه به آنکه بعضا ممکن است تماشای برخی صحنه ها نظیر اعدام بر روی روح و روان کودک تاثیر مناسبی نداشته باشد، آیا میتوان از شرکت کودکان و افراد غیر بالغ در هنگام اجرای حدود ممانعت به عمل آورد؟