‎قرار مجرمیت علیه معاون اول احمدی نژاد صادر شد

‎دوشنبه٬ ۵ اسفندماه ۱۳۹۲ – IranSOS – از سوی بازپرس رسیدگی کننده به پرونده معاون اول رییس جمهور دولت دهم، قرار مجرمیت علیه محمدرضا رحیمی صادر شد. به گزارش ایلنا، یک منبع آگاه گفت: از سوی بازپرس دادسرای کارکنان دولت برای محمدرضا رحیمی معاون اول دولت دهم قرار مجرمیت صادر شده است. در این ارتباط محمدرضا نادری وکیل رحیمی نیز به خبرنگار ایلنا گفت: اصولا پس از تشکیل پرونده در دادسرا و با اتمام تحقیقات بازپرس پرونده یا قرار منع تعقیب صادر می‌کند یا با صدور قرار مجرمیت و کیفرخواست پرونده را برای رسیدگی به دادگاه ارسال می‌کند.

‎مدیرمسئول روزنامه آسمان آزاد شد

‎یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۲ – IranSOS – “عباس بزرگمهر”، مدیرمسئول روزنامه توقیف‌شده‌ی “آسمان” با تودیع وثیقه ۳۰۰ میلیون تومانی، دقایقی پیش از زندان اوین آزاد شد. به گزارش (ایسنا)، روزنامه آسمان با اعلام جرم دادستانی تهران، روز پنجشنبه، اول اسفندماه توقیف شد و مدیرمسئول آن تحت تعقیب قضایی قرار گرفت.

‎احضار مریم شربتدار قدس به دادگاه انقلاب

‎دوشنبه ,۵ اسفند ۱۳۹۲ – IranSOS – مریم شربتدار قدس، معلم و فعال مدنی به دادگاه انقلاب احضار شد. به گزارش هرانا به نقل از کلمه، مریم شربتدار قدس همسر فیض الله عرب سرخی، عضو ارشد سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی که طی ماه های گذشته چندین بار برای ارائه ی پاره ای توضیحات به بازپرسی شعبه دو اوین احضار و با قید کفالت آزاد شده بود، باید برای ششم اسفند ماه در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب حاضر شود.

‎گفتگو با فرزند مردی که خودسوزی کرد

‎دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲ – IranSOS – روز بیست و هشتم بهمن‌ماه برای آنها که در وزارت نفت کار می‌کنند، روز متفاوتی بود. این تفاوت را تنها بازدید سرزده رئیس‌جمهور رقم نزد. خودسوزی مردی در ورودی این وزارتخانه سبب شد که نه‌تنها وزارت نفت اطلاعیه‌ای رسمی در این خصوص منتشر کند بلکه وزیر نفت نیز در صفحه فیس‌بوک خود توضیحی در این مورد بدهد.