‎درخواست بابک زنجانی برای آزادیش از زندان

‎شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲ – IranSOS – یوسفیان ملا می‌گوید: «اموال داخلی بابک زنجانی پاسخگوی حتی دو دهم بدهی‌اش نیست.» وی می‌گوید‫:‬ برای اموال زنجانی در خارج از کشور مشکلاتی به وجود آمده است. اما٬ دادستان کل رژیم ایران قبلا‎ در یازدهم بهمن ماه گفته بود: اموال بابک زنجانی در ایران برای پرداخت بدهی اش به دولت کافی است‫.‬

‎«کانون نویسندگان» برای فعالیت مجدد باید پوست اندازی کند

‎شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲ – IranSOS – معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی موضعش را درباره کانون نویسندگان ایران اعلام کرد. بنا بر نظر او، این کانون با نوعی پوست‌اندازی می‌تواند امکان فعالیت دوباره خود را محتمل سازد. سیدعباس صالحی در گفت‌وگو با (ایسنا)، درباره احتمال فعالیت مجدد کانون نویسندگان ایران در دوره دولت یازدهم، اظهار کرد: کانون نویسندگان یک بحث تاریخی دارد که این بحث تاریخی اگرچه در دوره‌ای از تاریخ سیاسی کشور اهمیت داشته است، اما با توجه به این‌که امروز برخی از اعضای آن یا از دنیا رفته‌اند و یا در شرایطی هستند که دیگر حال و حوصله فعالیت ندارند، بنابراین طبعا می‌تواند پوست‌اندازی کند که هم به نفع کانون باشد و هم به نفع نویسندگان آن.

‎وزیر ارشاد اسلامی رژیم ایران: در ایران سانسور نداریم

‎شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲ – IranSOS – وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که پیش‌تر در آغاز کارش «ممیزی» را لفظ محترمانه «سانسور» دانسته بود، گفت: ما در ایران سانسور نداریم. به گزارش (ایسنا)، علی جنتی درباره مسأله ممیزی گفت: ما در ایران سانسور نداریم، اما آن‌چه داریم قانونی است که توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی در حوزه کتاب و نشر به تصویب رسیده است و مواردی در آن ذکر شده که باید در صورت وجود داشتن در کتاب‌ها اصلاح شود. این موارد مسائلی است که با امنیت ملی، اخلاق عمومی و عفت عمومی در تعارض باشد.